Футбол. Чемпіонат України. Говерла 2:1 Карпати (відео) - Блог про Львів

Футбол. Чемпіонат України. Говерла 2:1 Карпати (відео)

Час настав?

У 27-ому турі чемпіонату України з футболу львівські Карпати на виїзді гостювали в сусідів – ужгородської Говерли.

На жаль, візит до Ужгорода виявився невдалим і завершився поразкою львівської команди із рахунком 1-2.

Після того як у минулому турі Карпати вдома без особливих проблем перемогли Зорю, здавалося що десь команду Костова має прорвати і у матчі із аутсайдером ліги – Говерлою, наші хлопці знову ж таки візьмуть залікові бали.

Так на перших порах і було. Карпати розпочали гру впевнено, багато контролювали м’яч, і згодом навіть під кінець першого тайму забили.

На 39 хвилині після чудового удару відзначився Гладкий. Захисник команди господарів ніби намагався вибити шкіряного, але зробив це вже за лінією поля.

Щодо господарів, то вони у першій 45-ти хвилинці виглядали слабо. Було помітно, що результат на них давить і ще й як.

І ще, як на мене, ключовою подією матчу стала травма основного кіпера Карпат – Богатінова. На рівному місці він отримав травму і вже після перерви на поле вийшов дублер – Мисак.

Я розумію, Роман молодий, але ж якщо завжди провалювати гру, то так можна і погубити свою кар’єру.

На початку другого тайму він помилився на виході і Ле Тал лек вдало зіграв, випередивши захисників.

А на 59 хвилині Карпати і взагалі програвали. Знову ж таки незрозуміло як лови цей м’яч воротар, плюс захист дивився на ворони і вже 1-2.

Також читайте:   Футбол. Чемпіонат України. Сталь Д. 1:1 Карпати (відео)

Не важко було здогадатися, що ужгородці після цього епізоду відійдуть в захист, так і сталося. А ось Карпати замість того щоб атакувати вкотре зіграли недолуго.

Просто нема слів….

Звучить фінальний свисток, який фіксує цілком закономірну перемогу із рахунком 2-1 Говерли, що дозволяє цій команді ще зберегти шанси на збереження команди у прем’єр-лізі.

Зараз в активі команди Шуфрича – 21 очко і це лише на 4 пункти менше чим у Ворскли та Волині, які йдуть поруч.

Щодо Карпат, то вони із 26-ма очками і на далі йдуть на 12-ому місці в турнірній таблиці.

Наступний, 28-й тур чемпіонату відбудеться рівно за тиждень і тут на нашу команду очікує поєдинок із одним із грандів українського футболу – Дніпром.

Ця гра відбудеться на стадіоні «Україна» 12 травня о 19 годині 30 хвилин, а побачити пряму трансляцію гри можна буде на телеканалі «2+2».

Колись то Карпати заграють стабільно?

Насамкінець, пропоную переглянути відео забитих голів у сьогоднішньому поєдинку:

P.S. Після матчу стало відомо, що швидше за все цей матч став останнім для тренера Карпат – Костова. Принаймні так він натягнув під час свого інтерв’ю. Як буде насправді – побачимо вже зовсім швидко.