Реал перемагає, але Боруссія виходить у фінал Ліги Чемпіонів (відео) - Блог про Львів

Реал перемагає, але Боруссія виходить у фінал Ліги Чемпіонів (відео)

Боруссія у фіналі

Блог Воробуса вже анонсував у вчорашній статті, що цього тижня у Європі знову ж таки великий футбольний день, а саме проходять вирішальні матчі найпрестижніших європейських змагань.

Вчора вся увага футбольних вболівальників цілого світу була прикута до міста Мадрид, де у повторному півфінальному поєдинку між собою зустрічалися місцевий Реал та німецька Боруссія.

Після того, як у першому поєдинку за участю цих команд була зафіксована велика перемога німців із рахунком 4-1, мало хто вірив, що іспанці зможуть взяти реванш, який допоможе їм вийти у фінал Ліги Чемпіонів.

Як виявиться згодом, могли таки вийти і підопічним Моуріньо забракло буквально кількох хвилин.

Але, про все по-порядку.

Перша половина зустрічі – це стартовий штурм Реалу, шість кутових, не забитий гол Ді Марією і «засушування» гри гостями.

Другий тайм видався куди веселішим і що найважливіше у ньому були забиті голи. Так, із початку другої 45-ти хвилинки більше атакував Реал, але гострі моменти більше вже створювали гості.

Зокрема, принаймні тричі вони мали стовідсоткові моменти щоб забити гол. Двічі схибив Левандовськи і раз Гюндоран.

Здавалося, що гра так і завершиться безгольовими 0-0, але все почалося із 82 хвилини. Десь так і думав що якщо Реал заб’є, то піде гра по-справжньому.

Згадувана 82 хвилина, після пасу Роналду забиває Бензема.

Також читайте:   Сходи на жіночий футбол - отримай бонус на купівлю квитків на гру Україна-Македонія

88 хвилина – навала на ворота Боруссії і вже чудовий удар вдається Рамосу.

Німці не знають що робити такий тиск був на їхні ворота. Але, вони почали падати, симулювати травми і це їм допомогло збити атакувальний штурм господарів поля.

Суддя гри тягнув час, додав цілих шість хвилин, але Реал так і не зумів забити вирішальний гол.

Звучить фінальний свисток, який фіксує перемогу Реалу із рахунком 2-0, але цього виявилося замало щоб вийти у фінал змагань. Далі йде Боруссія, яка вже зараз очікує свого суперника.

А ось хто ним стане – це вже дізнаємося незабаром, а саме сьогодні о 21 годині 45 хвилин за київським часом. Саме тоді, коли між собою зіграють у повторному поєдинку Барселона та Баварія.

Нагадаю, у першому матчі між цими командами була зафіксована доволі таки сенсаційна перемога Баварії із рахунком 4-0.

Так, Барселоні сьогодні відігратися буде вкрай важко, але можливо. Тому, з нетерпінням чекаємо цього поєдинку. До речі, пряму трансляцію гри можна буде побачити на телеканалі «Україна».

І як без прогнозу Воробуса. Щось мені так здається Барселона таки ради не дасть і переможе із рахунком 3-1.