Чим зайнятися на пляжі?

Пляж

Літо таки наступило і навіть незважаючи на те, що час від часу падають дощі, температура повітря стабілізувалася і можна спокійно їхати на річку, озера, за моря я вже мовчу, й засмагати.

Засмагати – це добре, але чим окрім цієї справи зайнятися на пляжі.

Про це та не тільки читайте у сьогоднішній статті на блозі Воробуса.

Під словом – «чим зайнятися на пляжі» ми переважно розуміємо відпочинок на морі, бо ви туди приїздите, нікого окрім друзів не знаєте і треба ж таки придумати як нормально відпочивати.

Що робити на пляжі?

1. Засмагати.

Кеп тут відпочиває, адже для цього ви й їдете на море. Потім як приїдете додому друзі, родичі будуть просити щоб ви показали свій загар.

2. Плавати у морі.

Також кеп і ще й який. Але, тут треба ще добре вміти це робити, бо скільки було випадків що люди тонули, вже ось навіть цього року. Та, якщо ви будете обережними, то нічого не станеться і взагалі плавати – корисно.

3. Знайомитися із дівчатами.

Кажуть якщо з’їздив на море і не мав курортного роману – це не відпочинок. Ви з цим погоджуєтеся? На пляжі дівчата засмагають оголеними, можна собі придивитися в якої з них гарна фігура. Головне не нарватися на чоловіків цих дівчат. 😀

4. Пиячити.

Також читайте:   Винниківське озеро

І таких бачив ваш автор. Бувало приходжу на пляж, а люди пиячать з самого ранку. Це звісно що їхнє право, але тут, все-таки, радив би пити хоча б пиво, а не горілку. Сонце, високі температури і надмірна кількість випитого спиртного можуть зіграти з вами злий жарт.

5. Бавитися в ігри.

Ви спитаєте в які то такі ігри? Відповідаю, волейбол, футбол, бадмінтон. Все це можна робити і у воді щоб не було так спекотно.

6. Сидіти в Інтернеті.

Виявляється і такі чудіки існують. Бувало приходжу на пляж, а людина сидить із планшетом і там звісно що є інтернет-доступ. Але, цього би не радив робити, все ж таки ви приїхали відпочивати, а не тупо вбивати свій час.

7. Їсти шашлики.

Хто ж не любить їх їсти. Буває що на самих пляжах є спеціальні заклади харчування, де можна й замовити шашлик. Якщо є гроші та бажання, то чого б не скуштувати м’ясо.

8. Слухати музику.

Колись мій хороший знайомий казав, що йому подобається надягати навушники і таким чином не слухати весь негатив що відбувається навколо.

Звісно, можна посперечатися з цієї тезою, але в чомусь він правий. Головне не забути зняти навушники коли йдете плавати. 😀

Ось такі от мої домисли чим зайнятися на пляжі, але вибір, звісно, за вами.

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

коментарів - 4 може ще щось напишете?

 1. patron 26.06.2013 пише:

  Футбол і бадмінтон у воді – це, звісно, круто 😀

  А от сидіти в інеті – бачив на пляжі – як вже в море дівчата з телефонами заходять – така тупість :facepalm:

 2. zars 26.06.2013 пише:

  Пункт “4” має бути першим 😉

 3. Lanagur 26.06.2013 пише:

  zars пише:
  Пункт “4″ має бути першим ;)

  zars, але небагато, так щоб потім сили були на пункт “5”

 4. Пан П 26.06.2013 пише:

  Воробус, а ще можна медитувати 😉

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*