Навіщо трамвай на Сихів?

Трамвай

Скільки років вже говорять про цю тему що вже аж не цікаво слухати. Обіцяють, обіцяють, а дальше слів справа не доходить. Не важко здогадатися що мова йде про трамвай на Сихів, який все обіцяють зробити й ніяк не зроблять.

От буквально нещодавно знову за нього заговорили, що ніби то Кабмін виділяє гроші й незабаром має знову розпочатися будівництво колії, яку востаннє ще будували у 2008 році.

Збудували, гроші завершилися, за трамвай забули і колія просто зараз пустує. Потім заговорили що трамвай на Сихів впустять напередодні Євро-2012, люди зможуть добиратися у центр міста досить таки швидко і так далі.

Євро минуло, люди приїхали, поїхали, а трамвая як не було тоді, так і нема досі.

Мене от що цікавить, а навіщо взагалі той трамвай на Сихів? Думок є багато, але я спробую висловити свою.

Отже, ні для кого не секрет, що мікрорайон Сихів – найбільш прогресивний район міста. Він порівняно новий, транспортне сполучення хороше і, як на мене, проблем із доїздом там не виникає. Так, зранку бувають черги, але це і не дивно, людей то багато там проживає.

Кажуть що трамвай дешевий транспорт і людям буде вигідно на ньому їздити? Маячня це все. Ну, проїзд у маршрутному таксі зараз коштує 2 гривні, а у трамваї – 1 гривня 50 копійок. Що так сильно відрізняється ціна?

Також читайте:   З 10 квітня проїзд у маршрутках буде 4 гривні 50 копійок?

Ви просто постійне на якій-небудь зупинці і гляньте скільки людей сідає в трамвай, а скільки у автобуси. Будете здивовані, але маршрутки більш популярні чим електротранспорт і це факт.

Ще приклад, та запросто. Тролейбус на Сихів. Він ж до Санти-Барбари ж завжди не їздив, а потім його впустили і до неї. І що з цього? Що так багато людей на ньому їздить? Не сказав би, так само може бути і з трамваєм, а гроші то на його побудову треба і ще й які.

Моя думка, що краще ці ж гроші використали в кращих цілях. Ну, не будувати собі дачі чи купити Воробусу віллу, а облаштувати ці ж стоянки у центрі міста. Чесно, інколи йдеш аж противно дивитися як нахабні водії паркують свої автівки так, що по тротуару не перейдеш.

Що ще? А насадити тих же дерев на площі Міцкевича, зробити ремонт будівель, а їх невідреставрованих є багато і ще й як.

Велодоріжки – також актуальне питання. Чомусь у людей пішла така фішка їздити на двоколісних чим на авто. І що? Нормальна ідея, і гроші не витрачаєш, і здоров’я покращуєш.

Якби там не було трамвай на Сихів таки впустять, єдине що невідомо коли це буде? Можливо за двадцять років це точно.

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

коментарів - 5 може ще щось напишете?

 1. Jorgen 10.06.2013 пише:

  зранку бувають черги

  Ти сам і відповів на своє ж запитання.

  І черги це ще м’яко сказано. Черги це на кінцевих зупинках. А на проміжних стовпотворіння і набивання вже переповнених маршруток. Так що трамвай на Сихові зайвим не буде.

 2. Архіваріус 11.06.2013 пише:

  Воробусе, плоско мислиш. Відколи це електротранспорт став збитковим. А про охорону навколишнього середовища ти напевно цілком забув. Скільки тої гидоти викидають маршрутки у повітря навіть сказати важко. :facepalm:

 3. Левчик 12.06.2013 пише:

  Трамвай на Сихів не потрібен, Сихову потрібне метро

 4. Левчик 12.06.2013 пише:
 5. vrubli 12.06.2013 пише:

  Левчик, ага, ще скажіть вертолітні таксі.
  Поки хай трамвай зроблять…

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*