Азартні ігри – зло?

Розвага чи трата грошей?

Свого часу Воробус багато писав на тему азартних ігор, але сьогодні буде незвичайна публікація. Справа у тому, що вона буде присвячена людині, яка мене часто читає.

Так от, маю одного хорошого знайомого і його просто таки заполонили азартні ігри. Футбол, теніс, баскетбол та інші види спорту. Саме на них він часто робить ставочки протягом останнього місяця.

Не сперечаюся, виграти в лотерейках можна і багато, але це явно не є методом для заробітку. Коли спостерігаю за цією людиною як він переживає за результат цієї чи іншої події, то аж страшно стає.

Виникає питання – для чого це все? Краще працювати, так як працював і не парити собі мізки.

Ви думаєте Воробус не пробував бавитися в азартні ігри? Ще й як пробував, але, на відміну від багатьох людей робив я це досить таки мізерну кількість разів і прекрасно знаю що це таке.

Тут мені одразу ж згадуються слова мого хороша колеги, який живе біля Ашану. Так от, він колись казав, що ставки до добра не призведуть. Колись як влетите, то буде мама не горюй. Що тут можна зараз сказати? Він правий і це факт.

Чому тоталізатори не призводять до добра?

1. Людина, яка бавиться витрачає багато нервів. Ви перебуваєте у постійній напрузі, хвилюєтеся, а із-за чого? Папірці вам здоров’я не вернуть.

Також читайте:   Чому футбольні організації так суворо відносяться до України?

2. Ніхто не застрахований від сенсацій. Зараз настав такий світ, що всі навчилися грати в той же футбол, теніс і так далі. Наче думаєш, що виграєш 100 %, а тут – на маєш і залишається без грошей.

3. Головне вчасно зупинитися. От пам’ятаю ще один друг спробував зіграти в лотерейку. Там щось було таке як терти ноги і там під цим всім був виграш. Зіграв, виграв і більше не бавиться. На жаль, таких людей мало. Спортивний азарт бере своє і добре, коли ви залишаєтеся в плюсі.

4. Колись читав що багато спортсменів грає під контору. Звісно, що ніхто цього ще не довів, окрім футбольного чемпіонату Італії, коли Ювентус вигнали з вищого дивізіону, але факт є факт. А прості люди ведуться….

5. Є інші методи заробітку, такі як звичайна робота, де ти отримуєш гроші за свою працю. А халява – вона завжди колись завершується.

Повертаючись до мого колеги скажу, що давай завершуй ти з тими лотереями, ставками і краще якщо вже так хочеш з цікавістю дивитися спортивні події, то посперечайся з Воробусом на пивко, квас чи щось таке. 😀

Не факт що і тут ти програєш, але принаймні поп’ємо пивця разом. 😀

А як ви, читачі блогу, відноситеся до азартних ігор?

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

коментарів - 9 може ще щось напишете?

 1. Коля 22.07.2013 пише:

  Добре Воробус не буду пограю з тобою на пиво

 2. Vorobus 22.07.2013 пише:

  Коля, чувак, реально дурна трата часу і грошей.

 3. Я робив букмекерські ставки, правда, давно 😉

 4. Vorobus 22.07.2013 пише:

  Козак з казок, і як? в плюсі хоч?

 5. Більше в мінуси був, тому зав’язав. 😳

 6. Vorobus 22.07.2013 пише:

  Козак з казок, то так всі ❓ ❓ ❓

 7. 😥 😥 😥

 8. Виграв раз в лотерею 14 грн.

 9. Президент пише:
  Виграв раз в лотерею 14 грн.

  Спробуйте простішу акцію на нашому сайті, може виграєте 30!

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*