Барабан, який здатен зачаровувати - Блог про Львів

Барабан, який здатен зачаровувати

Ханг

Доброго дня, шановні читачі !!! Мене називають Вертоліт і знову я на сторінках блогу про Львів.

Музика – це те, що підносить нам настрій. Не даремно кажуть, що коли поспіваєш, то легше стає на душі.

Так от, нещодавно я відкрив для себе один дуже цікавий музичний інструмент про який хочу розповісти і вам.

Називається він – Ханг. Звісно, назва вам ні про що не скаже, але інструмент таки хороший.

Це доволі новий і надзвичайно мелодійний, навіть магічний музичний інструмент. Створений він був в 2000 році по одним даним в Швейцарії, за іншими в Нідерландах після багатьох спроб і експериментів з перкусіонними музичними інструментами.

Ханг – він собою являє НЛО-подібний об’єкт на якому можна грати з різних сторін. Строїться він так само по-різному як і будь-який музичний інструмент.

І має надзвичайно багате звучання, переконайтесь самі в цьому за допомогою наступного відео:

Матеріал з якого він вироблений – це звичайний метал котрий розтягують в різних місцях на різну ширину щоб отримати іншу ноту.

Грають на ньому як руками так і паличками. Людина сідає в позу «Лотоса» кладе Ханг на коліна (головне фото) і, таким чином, здійснює навіть не гру, це якийсь надзвичайний медитативний стан я би сказав.

Також читайте:   Мінімалізм у музиці (продовження)

А тепер найцікавіше.

Ханг в дії

Скільки таке «НЛО» коштує ?

Професійним виробництвом цього музичного інструменту займаються дві чи три компанії в Європі і вони забиті замовленнями на цілий рік. Ціна на такий інструмент сягає від 1500$. Тому, з’являється багато умільців котрі самі намагаються створити Ханг, навіть в нас в Україні. В Інтернеті поки інформації не багато, але будемо сподіватись що не на довго.

Ще один цікавий барабан брат Ханга в народі має назву – Глюкофон або «Танк драм» . Танк драм назвали його тому що його можна виготовити зі звичайного газового балону і якщо руки ростуть з правильного місця і він буде звучати надзвичайно.

Танк драм

Відрізняється він від Хангу тим, що в ньому метал набагато грубіший і завдяки цьому він не має півтонів.

Можливо ви всі бачили Анатолія Гордієнко в шоу «Україна має талант» і познайомились вже з його творчістю, тому пропоную вам
переглянути відео ще одного майстра гри на цьому інструменті з Харкова.

Peace&Love, з вами був Вертоліт.

P.S. Можливо прийде і час, що я також собі придбаю або навіть змайструю такий інструмент і, звичайно, що спробую щось заграти для вас, читачі блогу.

Автор статті: Вертоліт.Також раджу прочитати:

коментарів - 5 може ще щось напишете?

 1. patron 22.08.2013 пише:

  Інструмент дійсно фантастичний (недаремно він має форму НЛО). У минулому році Львів відвідував Давіде Сваруп, світова зірка (якщо можна так сказати) Хангу, завдяки йкому я і познайомився з цим інструментом.

 2. Пан П 22.08.2013 пише:

  Вертоліт будь обережний, такого роду інструменти часто застосовуються різними шаманами для входження у транс та контакту з духами. Але якщо таки з духами в контакт війдеш то передавай вітання :hello:

 3. Вертоліт 23.08.2013 пише:

  Пан П, ага інструмент 2000 року став шаманським ) Але в транс він вводить дійсно ) Духам привіт передам як обзаведусь таким чудом :hello:

 4. russo turisto 23.08.2013 пише:

  Любите барабан! И если он вызовет у вас слезу, – не стыдитесь ее. 😥

 5. Вертоліт 23.08.2013 пише:

  russo turisto,я інколи плачу над картоплею шоб цибуля не подумала шо вона урод ) 😆

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*