Футзал. Друга ліга. Група здоров’я 7:2 Стандарт (фото) - Блог про Львів

Футзал. Друга ліга. Група здоров’я 7:2 Стандарт (фото)

Фото з матчу

Сьогодні вашому автору вкотре довелося себе спробувати в ролі іншої професії. Справа у тому, що Воробус побував на матчі другої ліги любительського футзалу Львівщини.

В останньому турі чемпіонату між собою зустрічалися команди: «Група здоров’я» та «Стандарт». Гра виявилася досить таки бойовою і нехай підсумковий рахунок 7-2 на користь перших не збиває з пантелику.

Також читайте:   Чи зможуть Карпати щось протиставити Шахтарю в чвертьфіналі Кубка?

Зокрема, після першого тайму рахунок був 1-1. Ця перемога дозволила команді «Група здоров’я» стати срібними призерами першості.

Пропоную переглянути фотозвіт із матчу між командами «Група здоров’я» та Стандарт і оцінити чи буде з Воробуса фотограф чи ні: