Футзал. “Електрон cup”. Група Здоров’я 2:8 Інтерпрес - Блог про Львів

Футзал. “Електрон cup”. Група Здоров’я 2:8 Інтерпрес

Програємо Інтерпресу

Тільки що ваш автор повернувся із чергового футбольного поєдинку нашої команди «Група Здоров’я», яка у рамках Кубку «Електрон сuр» зустрічалася із командою «Інтерпрес».

На жаль, але ця гра завершилася повним нашим фіаском із рахунком 2-8.

Але, як завжди, про все по-порядку.

Розпочну свою розповідь із того, що наш поєдинок розпочався дуже рано, а саме в 10 годині і поле було не в кращому стані, плюс до того всього буле добряче холодно.

Ще в прев’ю до гри писав, що дуже не люблю грати коли мокро. Як виявиться згодом, мої прогнози підтвердяться. М’яч слизький і залетіти може будь-що.

Розпочали ми поєдинок досить таки непогано. В двох попередніх іграх не бачив щоб ми були такими зібраними. Так, Інтерпрес – хороша команда, але їхнім лідерам ми довго не давали розігратися, плюс мали хороші моменти для того, щоб забити.

Так тривало до хвилини так 16-17, точно не можу сказати, поки команда «Група Здоров’я» не набрала шість командних фолів. Не буду зараз нікого винити в цьому, але факт є факт, дабл.-пенальті, яке Воробус міг відбити і ще й як.

Гравець команди суперника сильно пробив по центру і м’яч проскользнув вашому автору поміж ніг. Не минає і двох хвилин як вже голеадор «Інтерпресу» Швець пробиває з кута і знову «між іншим».

Також читайте:   Олег ШАЙТАНОВ: «Головне, що ми не «провалилися» та грали з великим бажанням»

Помилкою, вважаю було те, що я не змінився, адже після того кожен удар для мене міг стати вирішальним і тиснула психологічно на мене вся команда.

Завдяки фантастичному голу – Юрій Шпака ми скоротили розрив у рахунку до мінімуму, але знову ж таки нагадав про себе вже тепер наш захист. Помилка захисника і знову Швець робить рахунок 3-1.

Мірзаєв (Група Здоров’я) не хотів миритися із програшем і скорочує рахунок в зустрічі до 2-3, але це було ненадовго.

Індивідуальні дії якщо не помиляюся Дейнеки і вже 2-4, а потім провал на дальній штанзі в вже 2-5.

Щось знову пробували зробити на п’ять польових, замість Воробуса планово вийшов Мірзаєв, але це нам явно не допомогло. Знову на «п’ять» нічого не вийшло і у підсумку ми отримали у свої ворота ще 3 голи без відповіді.

«Інтерпрес» заслужено перемагає і виходить у плей-офф змагань, а ось доля команди «Група Здоров’я» вирішується якраз в ці хвилини, коли грають наші суперники по інших групах.

Будемо сподіватися, що принаймні у раунд 1/8 плей-офф кубку «Електрон» ми таки вийдемо, про це як тільки дізнаюся повідомлю вас, читачі блогу, в найоперативніші терміни.