Як позбутися алкогольної залежності

Залежність

Частенько автору блогу задають запитання в рубрику «Запитай у Воробуса» і деколи ці запитання дуже цікаві. От буквально сьогодні зранку перевіряю пошту і приходить лист від людини із ніком – Омелян Косопизд.

Він, зокрема, запитує, цитую: «Воробусе, порекомендуй мені, як позбутися алкогольної залежності, бо всі триндять, що я пияцюра».

Хехе, перш чим допомогти нашому читачеві у вирішенні цієї проблеми скажу, що нік мене повеселив. Якщо будемо робити колись конкурс найкращих ніків, то Косопизд однозначно переможе. 😀

Жарти, жартами, але людині треба помогти.

Розпочну давати поради із наступного. Те, що кажуть що ти ніби пияцюра – це ще треба довести. Як вони обґрунтовують свої слова? Ти що п’єш кожного дня? Йдеш за хлібом і приходиш наступного дня без хліба, але п’яний? Ти був у психлікарні і тебе «відкачувала» швидка? Ти пропив всю зарплату?

Якщо в тебе є щось подібне, то ти точно пияцюра і ще й який. Якщо ж ні, то ти лише наближається до цього статусу.

Як позбутися алкогольної залежності?

Перша за все ти повинен сам у собі розібратися, що пити не можна і це шкідливо. Ніхто ж тобі не забороняє випити там, десь, колись, але ж не кожного дня і великими дозами. Можливо у твоїх проблемах винна твоя компанія.

Тому, пробуй її уникати або ж просто з ними не тусуйся.

Також читайте:   Вболівати чи бухати?

Алкогольна залежність починається із пива. Воно ніби таке легеньке, але коли ти його п’є часто в тебе вже крім алкоголю нічого в крові нема.

Друге – займися чимось корисним, наприклад спортом або якимось туризмом. Знаю, там теж п’ють, а ти постав для себе за мету чогось досягнути у цій галузі. Ти вже будеш знати, що ти якщо вип’єш, то нічого не здобудеш. І не треба слухати цих байок від людей, що нічого не буде, випий Косопизд трошки і все буде добре.

Третє – завести сім’ю. Жінка, діти, обов’язки – вони не дадуть тобі пити з ранку до ночі і з ночі до ранку.

Четверте – піти до психолога. Але, не пити з ним, а поговорити чому ти п’єш, що тебе змушує це робити й так далі.

П’яте – виїхати в іншу країну щоб про тебе ніхто не чув кілька років. Погана компанія, друзі-пияки, ви їх не бачитиме. Головне щоб ти не був поганою компанією…

Якщо ж вже нічого не помагає, то треба звертатися до спеціалістів, а саме йти лікуватися у лікарню або ж просто «підшиватися». Так, це соромно визнавати, але саме такі методи допомагають вернути людину до нормального життя.

Успіху, Косопизде, у лікуванні алкогольної залежності.

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

коментарів - 6 може ще щось напишете?

 1. Омелян Косопизд 27.09.2013 пише:

  Спасибі Воробусе

 2. vrubli 27.09.2013 пише:

  Воробусе, варто задуматись чому саме до тебе звертаються з таки порадами…
  😉

 3. VIK 27.09.2013 пише:

  vrubli, може то Воробуса друге “Я” ? 😀 😀 😀

  P.s. файний анекдот: “У мужика фамилия – Пердунов. Решил поменять. Поехал в Украину, сдал паспорт. При получении читает – Пердунько. Поехал в Грузию – Предунидзе, в Армению -Пердунян. В Польшу – Пшипердуньски. Уехал в Китай. Думал там фамилии короткие. Получает паспорт и в обморок брякнулся, прочитав фамилию – Бз Дун.”

 4. Vorobus 27.09.2013 пише:

  vrubli, та з чим до мене лише не звертаються. Як не м’ясо, то любов, то алкоголь :rolleyes: :rolleyes: :facepalm:

 5. russo turisto 27.09.2013 пише:

  Бутылка вина, не болит голова,
  А болит у того, кто не пьет ничего. 😀

 6. Архіваріус 29.09.2013 пише:

  VIK пише:
  vrubli, може то Воробуса друге “Я” ? :D :D :D
  P.s. файний анекдот: “У мужика фамилия – Пердунов. Решил поменять. Поехал в Украину, сдал паспорт. При получении читает – Пердунько. Поехал в Грузию – Предунидзе, в Армению -Пердунян. В Польшу – Пшипердуньски. Уехал в Китай. Думал там фамилии короткие. Получает паспорт и в обморок брякнулся, прочитав фамилию – Бз Дун.”

  😀 💡 😀 Нема слів, прекрасно! Москалі вони такі. :mrgreen:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*