Бокс. Володимир Кличко перемагає Повєткіна (відео)

Кличко перемагає

Цього боксерського поєдинку чекали із великим нетерпінням. Ще б пак, давненько не було такого, що у професійному боксі між собою зустрічалися український та російський спортсмени. Плюс до цього всього, гра проходила у Москві й викликала великий інтерес.

Але, як це часто трапляється, боксерського поєдинку чекали довго, багато говорили, було не менше заяв, особливо від російського спортсмена, а ось бій розчарував і ще й як.

Кличко по всіх статтях переграв свого опонента і як сказав мій колега, цитую: «боксування Повєткіна нагадувало бійку на вулиці із гопниками». 😀

Але, про все по-порядку.

Розпочну, традиційно, з організаційних моментів. Так от, повеселили мене російські колеги. Як це так, що коли лунав український гімн не знайшлося музики, а лише співала його співачка – Джамала. Заспівала вона так собі, а ось на російський гімн вже увімкнули музику.

Але, то таке. Вже якось переживемо.

Розпочався бій із атак Повєткіна. Ще б пак, місцева публіка гнала свого спортсмена вперед, але його бажання було замало, бо Володимир був готовий до цих всіх ударів. Коли запал росіянина трохи впав, вже Кличко почав потрохи розхитувати оборону свого опонента. І вже в другому раунді здавалося, що все – поєдинок завершиться коли після удару Кличка росіянин впав на ринг.

Але, до його честі він встав і продовжив бій.

Найбільш важким для Повєткіна став 7-й раунд, він цілком міг стати і останнім в бою.

Перший нокдаун був спірним, знову був поштовх (в 11-му раунді за це навіть буде знято очко з Володимира), зате потім Кличко трохи розсердився і вирішив будь-що-будь послати противника в такий нокдаун, до якого вже не причепишся.

Володимир прекрасно працював в ближньому бою, так що Олександр знову опинився в нокдауні. А трохи пізніше пішов і третій нокдаун, але до гонгу Повєткін протримався.

Найбільш цікавим, як на мене, став 12-й, останній раунд, коли росіянину не було що втрачати. Він так хотів нокаутувати Кличка, що аж рукавички не витримали лихої долі й розклеїлися. Пауза, рукавички заклеїли і знову в бій.

Володя до цього також був готовий і спокійно дотримався до завершення поєдинку, а якому з рахунком 119-104 він переміг, тим самим захистивши свої титули, а це за версіями WBO, WBA, IBF і IBO в суперважкій вазі.

Вітаємо нашого спортсмена з перемогою, а поки що, насамкінець, пропоную переглянути відео вчорашнього бою:

Фото: sport.ua.Також раджу прочитати:

коментарів - 5 може ще щось напишете?

 1. russo turisto 06.10.2013 пише:

  Да пожалел Кличко этого, так называемого,”русского витязя” в 7 раунде. А мог и положить на ринг! Непонятно почему? 🙂

 2. Stakeholder 06.10.2013 пише:

  russo turisto, напевно за $17 лимонів мусів робити довге шоу

 3. russo turisto 06.10.2013 пише:

  Stakeholder пише:
  russo turisto, напевно за $17 лимонів мусів робити довге шоу

  Да, это серьезные деньги, за них можно и до 13-го раунда подождать. Я бы подождал! Но, к большому сожаленью, таких денег мне никто не дает, а жаль… 😥

 4. собака 07.10.2013 пише:

  і що той “расєйскій вітяз” весь бій в Кличка в трусах шукав?

 5. chukcha 07.10.2013 пише:

  ми русскіє погібаєм.но нє сдайомся : Врагу нє сдайотся наш гордий Варяг.пощади нікто нє желаєт!

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*