Кубок Львову. Карпати програють Металісту (відео) - Блог про Львів

Кубок Львову. Карпати програють Металісту (відео)

Кубок Львову

Вчора не лише у Європі, а й в Україні був великий футбольний день. Проходили матчі 1/8 фіналу Кубка України.

Увага львівських вболівальників футболу була прикута перш за все до поєдинку у Львові, де місцеві Карпати приймали одного із лідерів вітчизняного футболу – команду Металіст.

Поєдинки між цими командами завжди проходять у безкомпромісній боротьбі, не стала виключенням і вчорашня гра.

«Кубок Львову!!!». Саме такі скандування можна було почути перед грою на вулицях міста Лева, адже наші фанати організували марш містом. Були і фаєра, і гасла, і піротехніка…. Одним словом, місто цього довго не забуде. Потім це все дійство перенеслося на стадіон «Україна».

В один прекрасний момент суддя поєдинку навіть задумався чи то бува не зупинити гру, бо вже аж занадто було багато диму на стадіоні. Та, поєдинок продовжився і вболівальники, яких до слова, зібралося близько 20 тисяч, вірили що їх команда переможе.

Здобути «вікторію» не вдалося, але гру місцеві футболісти показали досить таки хорошу. Єдине що не вистачає нашій команді, так це реалізації моментів.

На початку гри два вбивчі моменти мали Голодюк та Гладкий. Як вони примудрилися не влучити – відомо лише їм.

Також читайте:   Футбол. Ліга Європи. Спортінг 2:1 Металіст (відео)

А що гості? Вони зосередилися на обороні своїх воріт і лише очікували на помилку Карпат. А вона відбулася й не одна. На 22 хвилині чудовий удар вдався Гомесу на який кіпер львівської команди зреагувати не зумів.

Ну а на 43 хвилині після навісу з лівого флангу помилився на виході наш воротар і гравець Металіста – Моледо вдало замкнув передачу своїх партнерів.

2-0 і відігратися Карпатам після такого стає дуже проблематично.

Та, до честі наших футболістів вони це намагалися зробити.

Після перерви Карпати влаштували справжню облогу воріт гостей. Двічі м’яч потрапляв у каркас воріт Металіста, двічі команду виручав їхній кіпер – Горяїнов. Одним словом, фарт був цього дня не на нашому боці.

Звучить фінальний свисток, який фіксує перемогу Металіста з рахунком 2-0, а це означає, що саме команда Маркевича виходить в чвертьфінал Кубка України.

Карпатам ж треба зосередитися на чемпіонаті, адже вже в неділю чергова домашня гра із одеським Чорноморцем (початок о 19 годині 30 хвилин). Можна не сумніватися, поєдинок буде також досить таки напруженим.

Вболіваємо за нашу команду, а поки що, насамкінець, пропоную переглянути відеозабитих голів у вчорашньому поєдинку: