Водії і мобільні телефони

Коли це припиниться?

Любить Воробус писати про транспорт. Ще б пак, інколи там відбуваються такі кумедні випадки, що аж думаєш, а чи бува не в цирку знаходжуся. А виявляється все набагато простіше – маршрутка.

Про що будемо говорити сьогодні? Відповідаю, про телефонні розмови водіїв і як вони впливають на рух і безпеку їзди на дорогах.

Нещодавно вашому автору довелося побувати по роботі в районі. Так от, коли повертався додому сів на автобус, оплатив проїзд і навіть собі не міг уявити що пригоди лише розпочинаються. А головний їх творець – водій, який просто таки приліпив мобільний телефон до вуха і ніяк його не відпускав.

Здавалося таке враження, що він вперше бачить це чудо техніки. Зрушили з місця, їдемо не більше 10 кілометрів на годину, а він все говорить по телефону й говорить.

«Теща зарізала півня, я везу додому, от їду в новій машині Петро вчора здав зміну і сів я, а та дівчина така гарна пішла по тротуару…». Ну, чесне слово, ще би кілька хвилин і би водій почав розповідати що він їв, з ким спить і так далі.

Люди почали робити горе-водію зауваження щоб переставав говорити по телефону, бо так можна і аварію зробити, на що той відповідав що нічого подібного, і поговорити теж треба.

Не знаю чи довго би він ще балакав якби на одному з поворотів просто не заглох. Автобус не заводився, водій почав просити пасажирів щоб попхали транспортний засіб. Чесне слово, цирк на дроті і клоунів не потрібно.

Автобус таки завівся, ми поїхали далі, але люди вже почали всі кричати, що перестань говорити по телефону. Водій нервувався, дивився на телефон, але таки вже не балакав аж до самого Львова.

Приїздить Воробус у Львів, заходить вже у маршрутне таксі і знову ж таки. Водій постійно балакає по телефону, їде повільно, люди нервуються. І це при тому, що біля сидіння водія пише великими буквами, що балакати по телефону заборонено.

Всі добре відомо, що говорити по телефону коли перебуваєш за кермом транспортного засобу не можна і за це можуть накласти штраф. Але, от такі от рагулі на це не звертають увагу.

Було би добре якби водіїв з телефонами штрафували і на досить таки велику суму, тоді б може знали, що треба дивитися за рухом, а не розповідати що в нього сьогодні вночі був секс, а завтра не буде.

Ви думаєте від чого стаються аварії на дорогах? Правильно, від неуважності водіїв, а її спричиняють телефонні розмови «базарних» баб (власників транспортних засобів).Також раджу прочитати:

коментарів - 2 може ще щось напишете?

  1. юн 21.10.2013 пише:

    краще вже скурвитися ніж за Гастера заміж піти

  2. patron 22.10.2013 пише:

    Воробус, саме для цього є телефон гарячої лінії управління траспорту і зв’язку. Дзвониш до них, все розказуєщ, штраф чи звільнення – не в курсі, але чув, що такі методи діють – це головне!!!

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*