Яремче відтепер без мобільного зв’язку?

Як варіант - рація

Спочатку Воробус подумав, що це черговий фейк, яких зараз в інтернеті є ой як багато.

Але, коли протягом цілого дня ця новина почала з’являтися ледве не на кожному інформаційному сайті, то вже почав задумуватися над тим, що це таки правда.

Хто ще не знає про що я, то скажу, що у містечку Яремче, що на Івано-Франківщині, вирішили відмовитися від мобільного зв’язку.

Яким чином це відбувається? Як я читав, колись дозвіл на встановлення телефонної точки давав головний лікар лікарні. Часи змінилися і вже дозвіл на встановлення має давати міська рада міста Яремче.

А вона, до слова, вирішила послухати людей, які скаржилися на те, що ці точки погано впливають на здоров’я людей і заборонити мобільний зв’язок у місті.

Тому, зараз якщо приїде в Яремче і не зможете нікуди додзвонитися – знайте, там просто таки нема зв’язку. І це стосується не лише мережі «Київстар», а й «МТС», «Лайф» і так далі.

Чесно скажу, новина мене дуже здивувала, адже не секрет, що місто на Франківщині відзначається тим, що є досить таки популярним курортом.

От уявіть собі, приїде в Яремче турист, замовить собі номер, до нього мають приїхати друзі, а як вони зателефонують коли покриття то нема.

Як сказав мені сьогодні мій хороший колега пан Марсело, таким чином, курорт може позбутися терористів (туристів).

Що буде далі? Подейкують, що міська рада порадила операторам мобільного зв’язку поставити свої точки подалі від центру міста. Це можна зробити, але тоді нормального зв’язку в центрі міста не буде, натомість в глухих селах буде свято.

Одним словом конфлікт інтересів є і думаю що так просто це не завершиться. Це ж не 15 століття, що люди жили без телефонів, інтернету. Розумію, без цієї техніки можна обійтися, але для чого це робити якщо вона таки функціонує.

Чому людина має сідати на фіру та їхати за 10 кілометрів щоб сказати що Петра кличе жінка якщо можна просто набрати номер мобільного і зателефонувати.

На моїй пам’яті – це подібний перший подібний випадок. Оператори мобільного зв’язку навпаки роблять все можливе щоб зв’язок у найбільш віддалених точках України покращувався, а тут….

Пам’ятаю Воробус прихав в одне село і лазив аж на дерево щоб подзвонити у Львів. І ця точка в селі стояла, а в Яремче і взагалі не буде.

Хотілося би почути вашу думку читачі блогу про ситуацію в місті Яремче. Заборона мобільного зв’язку у цьому населеному пункті піде на користь чи навпаки?

А поки що Воробус пропонує користуватися раціями… А що, побавитеся у війну. 😀Також раджу прочитати:

коментарів - 3 може ще щось напишете?

 1. VIK 31.10.2013 пише:

  Воробус, а ти поїдь і перевір чи є в Яремче зв”язок чи ні 😀 😀 😀 Якщо більша половина населення повідключала свої моб, то це не означає, що покриття зникнуло! Думаєш існуючі вишки моб. звязку покосили як гриби??? 😀 😀 😀

 2. Денис 03.11.2013 пише:

  VIK, Ти що тормоз? Українською мовою ж написано, що нема зв*язку взагалі. І в чому справа також написано. Читати навчися! 😆 8)

 3. VIK 04.11.2013 пише:

  Денис, Твій коментар мене образив!

  А стосовно навчитися читати – раджу зверни увагу, що пише під помаранчевим знаком оклику

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*