Little black dress чи яскраві сукні? А яку сьогодні оберете Ви?

Одрі Хепберн

Питання модного одягу та його класифікації давно турбувало Жінку.

Сучасні Леді теж часто задають собі питання: щоб таке вдягнути, щоб виглядати привабливо. Чи це – діловий ланч, чи, можливо, романтичне побачення – усюди треба виглядати свіжо та неперевершено. “Чому треба?” – спитаєте ви. Бо одним із завдань Жінки окрім щоденних буденних справ – бути Прекрасною Дамою, себто – мати гарний вигляд.

У модній індустрії налічується сила-силенна різноманітних вбрань: від спортивного стилю і аж до стилю а – ля “Рандеву” (від фр. “Rendez-Vous” – побачення).

Сьогодні мова піде про різноманітні сукенки. Як кажуть,жартома люди, що часто зависають у Всесвітній павутині: “Жіноча сукня – це ціла філософія: чим менше у ній матерії, тим більше від неї захоплює дух”.

Погодьтеся, щось у цьому є. Приміром, збираєтеся ви на концерт у Львівський національний академічний театр опери та балету, чи у філармонію. Звісно ж, що не одягнете міні – сукенку із відкритим декольте! Це буде виглядати по меншій мірі не презентабельно. Ба, навіть матимете можливості тихенько попліткувати про деяких дівчаток чи жіночок, які вдягнені аж надто відкрито. І все ж чому? Та тому що самі із ними будете “одного поля ягоди”. Для такого дійства, як Опера, ви можете обрати довгу та майже закриту вечірню сукню, і шкари (аж ніяк не ображайтесь за цю галицьку назву туфель) на підборах, хоча б маленьких (якщо це літо чи осінь). Власне, не буду вдаватися до подробиць, бо ви ж оце все і так самі знаєте. Тому підкреслити хочу лише одне: якщо ви правильно підберете сукню та аксесуари, то всі погляди будуть зовсім не на сцену – на Вас, і Ви почуєте себе справжньою королевою.

Сукні можемо поділити на декілька видів, а саме: міні, міді та максі.

По типу вбирання можемо розділити сукні на:

вечірні (вони мають довжину до підлоги, їх часто вносять у побажання до зовнішнього вигляду (дресс-коду );
коктейльні сукні призначені для святкових дійств, неформальних вечірок. Такі сукні можуть мати довжину до коліна, або трішки коротше чи довше;
маленьке чорне плаття (Little Black dress) – як варіант коктейльного. Воно може носитися із аксесуарами, більшості використовується жінками у повсякденному житті (це не означає, що ви не можете його вбрати на зустріч чи корпоратив);
весільна сукня. Дівчатка, не мені вам розповідати – що то є за “предиво”. Неодружені дівчата ним марять, а одружені жінки із гордістю згадують свої весільні сукні;
етнічна сукня є популярною завжди і усюди (Львів – не виняток, адже тут проводиться низка етно-заходів та фестивалів). Наявність такої сукні не тільки прикрасить ваш гардероб, проте й урізноманітнить сірі будні. Однією із деталей такої сукні є різноманітні “принти” чи вишивки, в залежності від регіону чи навіть країни, яку представляє така сукня;
карнавальна сукня говорить сама за себе: вона використовується для святкових подій, карнавалів, фестивалів, концертів чи вистав;
дитяча сукенка (для дівчаток віком 12-14 років);
сукня-футляр (вузька сукня без рукавів, коміру, і горизонтального шву на талії. Часто має довжину до коліна);
сукня-сорочка складається із верхню частину по типу сорочки, що переходить у спідницю;
сарафан (невід’ємна частина літнього одягу);
сукня із запа́хом (не плутайте із за́пахами) – походить від манери запа́хуватися в одну сторону та має V-подібний виріз.
сукня-пальто, що по фасону дуже схожа на пальто, хоча й зустрічається рідко;
сукня-туніка (доходить до середини стегна);
сукня-балон (сукня вільного крою із ефектом “надутого низу”)
сукня-пачка (рідко зустрічається у побуті та в бутиках, адже це – вбрання балерин).

Що, дівчатка, задумались, скільки різних суконь ви маєте у своєму гардеробі? Не все ж, “блек дрес” носити!

А позаяк, я зробила опитування у одній із соціальних мереж: “Які сукні дівчата та жінки б хотіли вбрати осіннього романтичного вечора?”

Були опитані жінки та дівчата не тільки зі Львова, проте з різних куточків України, віком від п’ятнадцяти до сорока п’яти років. Власне, що б ви думали, я отримала? Прихильниці романтичних вечорів обрали:

– Little black dress(à la Coco Chanel ) – 60,9%,
– Барвисту сукню – 27,1%
– Сіру чи коричневу сукню – 17,4% .

Листопадова мода поміж українських жінок залишилася зовсім не різнобарвною – різнокольоровим є листя на деревах і під нашими ніженьками, до яких має впасти увесь світ. А ми, королеви, жінки скромні: головне, щоб корона не впала із голівоньки, будемо в класичному чорному кольорі, який робить стрункішими і додає шарму.

А взагалі, як сказав один мій знайомий молодий чоловік – навіщо дівчатка та жіночки ламають голову про колір та дожину сукні – головне, щоб романтичне побачення закінчилося романтично! Тоді ні сукня, ні туфлі не матимуть значення.

Любіть себе і читайте нову рубрику “Для дівчат” на нашому львівському блозі!Також раджу прочитати:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*