Нагорода Міс Всесвіт-2013 дісталась венесуелці

Ольга Стороженко

Українські жінки – найвродливіші. І нехай тільки хтось спробує це заперечити. Одразу матимемо гарні аргументи: мовляв, наша Камалія стала Міссіс Всесвіт–2008. Яка вона розумничка, красуня, актриса, модель та ще й співачка, скільки є це здібностей заховано у одній людині.

Цьогорічний конкурс краси Міс Всесвіт-2013 проводився 9-го листопада в московському Крокус Сіті Холі. Мільйони глядачів зі всього світу спостерігали за цією визначною подією. Серед 86 учасниць було обрано 16 дівчат, яких обрали у фінал, і як ви думаєте, що?

Українка Ольга Стороженко увійшла у топ-10 поряд із представницями Філіппін, Еквадору, Великобританії, Домініканської Республіки, Іспанії, США, Індії, Бразилії, та Венесуели.

Власне, фінальний топ-5 прикрасили своєю присутністю міс Франція, Філіппіни, Гани, Бразилії та Іспанії. На жаль, українка залишилася поза цим топом, але ми маємо надію виграти наступного року! Головував у журі соліст американської рок-групи Aerosmith – Стівен Тайлер. Ведучі конкурсу – екс-солістка Spice Girls – Мелані Браун та ведучий телеканалу NBC – Томас Робертс.

Також читайте:   Тарас Шевченко

На п’ятому місці Міс Всесвіт-2013 – Еквадор (Констанца Баєс). Четверту позицію займає дівчина із Філіппін – Ариелла Аріда. Третє призове місце дістається Бразилії (Жаклін Олівейра), друге місце – у Іспанії (Патрісія Родрігес).

Першість у конкурсі Міс Всесвіт–2013 дістався моделі із Венесуели, ім’я якої – Габріела Іслер.

Габріела Іслер

Цікаво, що окремою відзнакою “переможниця глядацьких симпатій” нагородили міс Гібралтар. На лавах першості тішиться та блищить красою венесуелка, насолоджуючись не тільки короною, проте й сумою в чверть мільйона доларів. Окрім цього, з нею підписує контракт Miss Universe Organization, в якому вказано, що модель має представляти інтереси цієї фірми у всьому світі. Габріела працює на Телебаченні, проте головним у житті вважає не кар’єру, а сім’ю та материнство.

Конкурс залишив по собі приємні враження, а якщо його споглядала ще й сильна половина людства – думаю, залишилися задоволені 😉 Наступного року знову будемо вболівати за Україну, бо наші жінки – справді найкрасивіші!

Автор статті: Anna Folk.Також раджу прочитати:

коментарів - 10 може ще щось напишете?

 1. Архіваріус 10.11.2013 пише:

  Не люблю цю показну красоту, яку виставляють напоказ гарні дівчата, але напевно,як я думаю, вони вже давно всі жінки. Дівчина повинна бути прекрасна своєю душею і своїми помислами. А це, що виставляється на всесвітній огляд виглядає як марево, як натуральний обман. :mrgreen:
  І не тіште себе думкою, що краса врятує світ. Світ може врятувати тільки тверезий та аналітичний розум. Іншого щляху немає. 🙂

 2. Anna Folk 10.11.2013 пише:

  Не всіляка краса врятує світ – тільки українська 😮

 3. Stakeholder 10.11.2013 пише:

  наша Камалія стала Міссіс Всесвіт–2008. Яка вона розумничка, красуня, актриса, модель та ще й співачка, скільки є це здібностей заховано у одній людині.

  бугога)) хоч би вже не згадувала цю міссіс-рагу.лі Камалію)) те що вона там зайняла перше місце ще раз доводить сумнівність всіх цих конкурсів краси). Вони існують лише для просування і піару модельного бізнесу, з якого перестраху та кого вибрало якесь журі стала місс-всесвіт?))) ми ще навіть за межами нашої сонячної системи не були, зате вже маємо місс-всесвіт, сміх тай годі)

 4. Anna Folk 10.11.2013 пише:

  суб`єктивна думка також має місце на існування )

 5. Stakeholder 10.11.2013 пише:

  Anna Folk, згідний, суб’єктивна думка журі має право на існування, але не потрібно нав’язувати її всесвіту) не кажучи вже просто про інших людей)

 6. Anna Folk 10.11.2013 пише:

  бачите- пишу для дівчат, а тема хлопців зацікавила 😛

 7. Anna Folk 10.11.2013 пише:

  жартую-жартую) Такий конкурс є можливістю для моделей “людей подивитись та себе показати” 😉

 8. Архіваріус 11.11.2013 пише:

  Моя бабця, а вона прожила 90 років, любила казати – “Красу на тарелі не крається”. 🙂

 9. Левчик 11.11.2013 пише:

  Архіваріус, предків шануємо і поважаємо, але не можемо в сучасних умовах дотримуватися усіх цінностей сторічної давності. Цінувати чи не цінувати красу – особиста справа кожного

 10. Anna Folk 11.11.2013 пише:

  Архіваріус пише:
  Моя бабця, а вона прожила 90 років, любила казати – “Красу на тарелі не крається”. :)

  Ваша бабця була абсолютно права, проте сучасний світ не можливий без піару)

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*