Що треба, знати коли переїздите жити до Львова - Блог про Львів

Що треба, знати коли переїздите жити до Львова

З ним варто познайомитися

Щось так зауважив, що з приходом осені все більше людей повернулося в інтернет. А це і не дивно, бо надворі холодно, особливо не погуляєш, а ось в інтернеті можна поспілкуватися із тими ж друзями, знайомими чи просто почитати блог Воробуса. 😀

Чергові запитання поступили в рубрику «Запитай у Воробуса». І якщо, на запитання людини з ніком «VIK» відповідати не буду, бо це особисте, то на запит пана Олега відповім з радістю.

Його запитання звучало наступним чином, цитую:

Доброго дня! Чесно кажучи перший раз зайшов на ваш блог і він мені дуже сподобався, є багато актуальних тем, ви потрібні людям.
Моє запитання та трохи розповім про себе.
Мені 20 років, я проживаю в Черкасах, проте мені дуже подобається Західна Україна і особливо Львів, і я хочу переїхати жити до вас.
Ось влітку отримаю диплом бакалавра та хочу переїзджати. Знайомих у Львові я не маю. Тож хочу запитати у вас як краще і що ви можете порадити для переїзду? По спеціальності я інженер-механік, проте ще займаюсь фотографією та ландшафтним дизайном.
Буду дуже вдячний за поради та допомогу.
З повагою, Олег».

Перед тим, як допомогти вам порадами хочу висловити подяку за те, що читаєте і за подяку Воробусу. І справді, завжди стараюся знайти вільну хвилину у своєму бурному житті, щоб написати черговий цікавий допис.

Також читайте:   З 12 березня трамвай на вулиці Промисловій зась

Тепер переходимо до запитання. Так от, те, що любите Західну Україну – це добре. У нас і люди привітні, і Карпати близько. Тому, за якусь годину-другу можна вже бути там.

Проживання. Я так розумію треба винаймати квартиру. Радив би це робити явно не в центрі, бо сам розумієш, в центрі квартири дорогі та і вони не такі просторі, як скажімо, у тому ж Сихові чи на Топольній. Звісно, треба буде їздити нашим транспортом, але нічого вже не поробиш.

Робота. По ній я дуже то і не можу порадити, бо точно не можу навіть сказати що означає твоя спеціальність і чим ти можеш займатися. Але, тим не менше, таке я рідко коли чув, тому думаю попит на роботу є. Звісно, Львів набагато більше місто чим Черкаси, тому думаю десь пристроїшся.

Щодо теми фотографій. Якщо не будеш працювати, то можеш принаймні для себе зробити кілька фото, а їх найкраще робити у старій частині міста, на Високому замку, в різних парках й так далі.

Ще забув сказати за тему побуту. Якщо будеш жити у нових районах, то там є безліч супермаркетів, гуртових ринків, де без проблем можна закупитися. І пам’ятай, алкоголь у нас розпивати на вулиці не можна, а купити його можна з 10 ранку і до 22 вечора. 😀

Хай щастить. 🙂

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

коментарів - 10 може ще щось напишете?

 1. VIK 06.11.2013 пише:

  не розумію, для чого переїзжати у Львів в пошуках роботи, якщо в пару годинах їзди є Київ з більшими перспективами 8) 8) 8)

 2. VIK 06.11.2013 пише:

  Vorobus пише:
  І якщо, на запитання людини з ніком «VIK» відповідати не буду

  ех ти… 😥 😥 😥

 3. Олег 07.11.2013 пише:

  Дякую за поради!
  Так, у вас дуже гарно і люди привітні, а дівчата так взагалі красуні! Чудова атмосфера, живі традиції, приємне спілкування і Карпати поруч, вони мене завжди чарували своєю красою, не кажучи вже про стародавню архітектуру.
  Київ звісно поруч, я там частенько бував, проте не те, не моє…
  Преспективи це звісно добре, але розвиватись можна всюди, було б бажання.
  Тимпаче я полюбляю випити філіжанку запашної кави, а Львів славиться своєю кавою.
  Алкоголь я вживаю не часто, і то в приємній компанії.
  Я б із задоволенням познайомився б із цікавими людьми.

  І ще раз дякую!
  З повагою, Олег

 4. Олег 07.11.2013 пише:

  І у Львів я хочу переїхати не у пошуках роботи, її завжди можна знайти. А хочу переїхати для себе, для душі. Тимпаче хочу знайти дівчину, щоб в майбутньому створити сім’ю.

  Дякую
  З повагою, Олег

 5. GrammarNazi 07.11.2013 пише:

  Переїжджаєте правильно.

 6. patron 07.11.2013 пише:

  VIK, ти напевно не чув, як у Києві зараз піднялася оренда житла 😉

 7. Пан П 07.11.2013 пише:

  VIK пише:
  не розумію, для чого переїзжати у Львів в пошуках роботи, якщо в пару годинах їзди є Київ з більшими перспективами 8) 8) 8)

  Просто Львів – це особливе місто і особливе місце, яка завше буде вабити до себе людей. І байдуже що в Києві, чи ще десь більші зарплати, кращі персепективи, чи що там ще, там немає неповторного львівського духу. Один знайомий львівянин навіть вивів теорію, що життя почалось саме зі Львова, і навіть вказав точне місце – перехрестя теперішніх Проспекту Свободи та вулиці Дорошенка, саме там Бог створив Адаму та Єву. Це звісно жарт :), але хто зна, в кожному жарті доля жарту.

 8. litecoin 08.11.2013 пише:

  сам переїхав з києва до львова. київ ще наполовину в совку живе. тому там певним чином важко психологічно сучасній українскій молоді

 9. VIK 08.11.2013 пише:

  patron, ну не в 10 раз 😀 😀 😀

 10. Anna 08.08.2014 пише:

  Добрый день!

  У меня вот тоже вопрос к Вам, может что-то подскажете ))
  В данный момент проживаю в Аргентине, Буэнос Айрес, но в апреле след. года собираюсь вернуться на Родину и переехать в Ваш замечательный город. Была у Вас в июле и на первых пяти минутах во Львове влюбилась в него!
  Профессия у меня: международные эконом. отношения. Опыт работы 9 лет, два иностранных языка ну и более менее налажены контакты в Лат. Америке. Образование высшее и получила я его в Аргентине (есть международная аккредитация).

  Будьте любезны, подскажите как обстоит дело с работой, где лучше поселиться (недорого и удобно )) ) ну и конечно же всё, что сможете посоветовать мне будет крайне полезно.

  Также есть огромное желание работать (волонтёром) с детками сиротами, если у Вы знаете о какой-нибудь волонтёрской организации или, непосредственно, детском доме, подскажите :))

  За ранее благодарна за Ваш ответ!
  Анна

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*