Що робити зі старими меблями?

Старі меблі

Завершується 2013 рік, а це означає, що треба потрохи підводити його підсумки і як мені сказав мій хороший друг, цитую: «Треба розібратися із своїми справами, щоб у 2014 увійти з новими силами та свіжою головою».

Все це добре, але ще крім цього всього треба й поприбирати в хаті. У новому ж 2014 також все має бути чистим. Починаю прибирати і тут дзвонить сусід і задає цікаве питання, а що ж робити із старими меблями, бо купив нові й нема де їх ставити.

Воробус вирішив допомогти і написати поради у вигляді чергової публікації на блозі.

Отже, як на мене є 6-ть способів позбутися старих меблів:

 1. Винести їх на сміття. Варіант – хороший, тільки тут треба подумати про той факт, що меблі є різних розмірів і якщо ви винесете на сміття диван, то він буде стояти цілі свята. Чому? А подумати логічно, як машина для сміття їх візьме? Треба сподіватися на місцеве ЛКП, а знаючи як вони працюють, ці меблі будуть вивозити дуже довго.
 2. Винести на сміття, але перед тим тупо їх розпиляти. Розумію, варіант не з найкращих, бо прийдеться витратити лишні години для пиляння, але хоча б цим ви допоможете суспільству не «засира…и» навколишнє середовище.
 3. Віддати старі меблі сусідам, друзям чи просто тим же бомжам. Не всі у цьому світі багаті й мають можливість купляти нові речі. А так, напередодні того ж Нового року ви можете зробити людям приємне. Я сподіваюся меблі вже не такі розбиті, а у досить таки пристойному стані?
 4. Віддати в комісійний магазин або ж занести на ринок. Інше питання хто ці меблі буде купляти? Як відомо, їх полюбляють такі паразити як клопи. Тому, будьте дуже уважними при купівлі старовинних речей, у них можуть ховатися дуже цікаві речі із префіксом негативу.
 5. Спалити меблі. А чому б і ні? Варіант? Варіант, але це треба робити десь за містом. Ну, от Воробус живе на Сихові, що мені вийти з будинку і почати палити дерево? Повна маячня. Цей варіант більше підходить у сільських місцевостях.
 6. Винести меблі у підвал. Знаєте, читачі блогу, завжди мені подобалися гаражі. Там можна собі облаштувати все так, що власна кімната буде ховатися. Людина собі може там відпочити, пограти у карти з друзями й так далі. Єдиний мінус той, що з цих гаражів деколи роблять місця для п’янок.

Якби там не було, використання старих меблів – це особиста справа кожного. Але, моя вам порада – робіть це із розумом.

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

1 коментар може ще щось напишете?

 1. Роман 01.10.2022 пише:

  ​У мене була схожа ситуація. Нещодавно я вирішив прибратися у квартирі у бабусі з метою здати її в оренду. Ось чим воно обернулося.
  Приблизно 1,5 дня прибирався, виносив меблі самостійно.
  Під кінець другого дня мене вже нудило ? від кількості вже викинутого мотлоху так ще в самій квартирі треба 4 дні самому копатися.
  Бо мене все це в край дістало я вирішив загуглити, написав вивіз старих меблів київ і тицьнув на сайт, який найбільше сподобався.
  Подзвонив хлопцям, описав ситуацію, скинув їм пару фото і цього ж вечора в мене була повністю чиста квартира!
  Загалом красно дякую хлопцям із команди Хламовоз!

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*