Телефонні шахраї: “Ваш син у міліції,треба викуп….”

Телефонні шахраї

Сподобалася мені фраза одного мого файного товариша, який сказав, цитую: «Для когось інтернет – це добре, а для когось – навпаки, краще би не проводили».

Чому я використав цю фразу? Все просто, людям скільки не тлумач, вони і на далі ведуться на різного роду шахрайства, шукаючи безкоштовний сир у пастці для мишей.

Про чергове таке шахрайство поговоримо у сьогоднішній публікації, а називається воно – телефонне шахрайство.

Отже, не секрет, що у зв’язку із останніми політичними подіями в нашій країні багато людей просто таки почали усього боятися: арешту, побиття й так далі.

Шахраї одразу ж цим користаються. Яким чином?

Читав в інтернеті, що шахраї набирають випадковим чином домашній або ж мобільний номер (переважно телефонують із прихованого режиму), представляються працівниками міліції чи інших силових структур і починають казати, цитую: «Доброго дня, мене звати такий то такий, ваш син заарештований, він в міліції…».

Поки родичі в шоці, одразу ж трубочку дають іншій людині, вона каже що це син, два слова, допоможіть, треба гроші і знову ж таки до розмови повертається нібито слідчий.

Звісно, досить таки легко вести розмову із старшими людьми. Вони досить таки часто вірять у все що можна, тому в голові нема думки що треба зателефонувати тому ж синові (родичу), спитатися де він, розпитати друзів і так далі.

Ніби то слідчий каже що треба за закриття справи конкретну суму грошей, син одразу ж буде на волі і про все забудеться.

Так, ви зараз запитаєте, а хто вірить в подібні речі? Відповідаю, виходить що вірять. Не в образу ж постраждалим, але зі сто дзвінків 1 точно на таку «качку» поведеться.

Ну, як можна не впізнати голос знайомої людини? Та мені хоч 1000000 раз скажи голосом іншої людини, що це Петро я в це не повірю. А тут….

І взагалі, якщо такі люди вам телефонують, треба одразу ж все перевірити про особу, яку ніби то затримали. Паніка нічого не допоможе.

Також радив би звертатися у місцевий райвідділ міліції із відповідною заявою, бо подібних «додіків» треба наказувати і то суворо.

Якби там не було, не ведіться на всіляку фігню яку вам тулять через інтернет, домашній телефон, мобілку чи навіть пошту.

Якщо будете обережними та уважними – збережете себе та свої нерви.

Про те, як вберегтися від шахраїв на сайтах оголошень можна прочитати тут .Також раджу прочитати:

коментарів - 4 може ще щось напишете?

 1. The Notorious B.I.G 30.01.2014 пише:

  Якби така ситуація сталася із Воробусом і шахраї подзвонили би для прикладу його батькам і сказали, що його чи викрали, чи він у міліції…
  мама би викличила усі телефони, тато би відкрив коньяк і почали святкувати 😀

 2. Vorobus 30.01.2014 пише:

  The Notorious B.I.G, дивись щоб тебе люди в білих халатах не вкрали з-під дому 😀 😀 😀 😀
  P.S. за мною би читачі переживали: Vrubli, PVS, Stakeholder і так далі 😛

 3. The Notorious B.I.G 30.01.2014 пише:

  Ой попереживали би пару діб, та і забули би. PVS огранізував би вдома вечірку, насмажив би яєць, запросив би Vrubli і замість тебе Stakeholder’а 😀

 4. The Notorious B.I.G 30.01.2014 пише:

  а твоє місце на Воробусі зайняла Anna Folk ОЛОЛОЛОЛОЛОЛО 😆

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*