У парку біля цирку катастрофічно бракує лавочок - Блог про Львів

У парку біля цирку катастрофічно бракує лавочок

Парк біля цирку

Любить Воробус полазити цікавими місцями і пошукати проблеми у нашому з вами улюбленому місті.

Пам’ятаю свого часу не одну публікацію писав про те, що у парках бракує лавочок, що на проспекті Свободи забитий фонтан, що бракує також лавочок біля нього й так далі.

За деякий час ці проблеми були усунені й аж приємно дивитися як люди сидять собі, милуються містом, закохані вуркаються й так далі.

Не знаю чи правда що вирішувалися проблеми завдяки моїм публікаціям, але це вже не так важливо. Головне, що все робиться на благо міста.

Про що будемо говорити сьогодні? Знову ж таки про проблематичні місця і чергові із таких надибав ваш автор знову.

Минулих вихідних Воробус з малечею вирішив сходити в цирк. Все це добре, культурна програма пройшла на високому рівні. Але, коли гуляли біля приміщення львівського цирку вирішили глянути а як же справа із тими дитячими площадками та лавочками біля нього.

На жаль, це питання мене розчарувало і ще й як. Якщо побавитися з дітьми ще так, сяк ще є де, то посидіти реально нема де.

Парк не поганий, поруч церква святого Юрія, за кількасот метрів цирк, де ходить багато дітей, а вцілілих лавочок я нарахував аж дві. І то, там сиділи підозрілі люди. На кого вони сході казати не буду, бо ще образяться. Можливо вони дійсно нормальні.

Також читайте:   Як облаштували відпочинкову зону на вулиці Хмельницького

Щось мені так здається, ввечері тут і взагалі моторошно ходити. Колись подейкували там вночі алкаші траплялися, але наскільки це правда важко сказати. Думаю, що це правда, враховуючи місце.

Недалеко від центру, людей багацько нема й так далі.

Але, якщо так подумати, при чому тут вони. Гляньте уважно на фотографію головної сторінки. Лавочок не те що нема, а самий фундамент майже зник. Де там прибивати лавочки та і за чий кошт?

Сподіваюся ситуація тут з часом покращиться і парк чи то пак міні-парк таки облаштують належним чином.

Також ще одне місце у місті Лева, де аж проситься ремонт місць для посиденьок – це парк недалеко від вулиці Короленка. Коли підніматися цією вулицею повз російську церкву, зліва є невеличкий парк.

Там теж часто гуляють батьки з дітьми, лавки там є, але дуже в жалюгідному стані. Пам’ятаю колись присідав відпочити, місцина не погана, але занедбана.

Мені здається що ще сезон дощів і лавочки розлетяться. Буде аналогія із площадкою біля цирку.

Так завжди не буде, буде ще гірше? Сподіваємося на краще.

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. vrubli 03.01.2014 пише:

    Колись біля цирку були лавочки, але бидло-люди їх донищили.
    Інша справа в парку, який ти згадував (зветься він до речі “Просвіти”, бо там є відповідний пам’ятник). Так от, чула, що благоустрій останнього парку суперечна справа – наче ніяк не дійдуть згоди хто на нього має виділяти кошти – міськ.рада чи саме видавництво.
    Маразм, як на мене. Було б бажання виділити – облаштували б, а так знаходять нісенітні пояснення.
    Парк там дійсно спокійний, можна прогулятись і посидіти, проте стан дерев’яних лавочок буквально на межі краху.

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*