Біатлон. Олімпіада-2014. В індивідуальних гонках ми знову без медалей - Блог про Львів

Біатлон. Олімпіада-2014. В індивідуальних гонках ми знову без медалей

Знову без медалей

Продовжуються олімпійські змагання, які в ці тривають в російському місті Сочі.

Після того, як вже в перші дні змагань українська біатлоністка Віта Семеренко здобула бронзову медаль, медальний залік на цьому в нашої команди зупинився.

І ось, чергові надії на нагороди вся Україна пов’язувала із індивідуальною гонкою на 15 кілометрів, де від нашої держави бігло аж чотири спортсменки.

Які місця зайняли наші біатлоністки, чи змогли вони втрутитися в боротьбу за медалі та багато іншого читайте далі.

Розпочну свою розповідь із сумних новини. На жаль, знову українській біатлонній збірній не вдалося завоювати медалі. А, до слова, нагороди вже майже були у нас в кишені.

Етапи Кубка світу – це одне, але саме на Олімпіадах треба показувати справжню свою силу. От і в сьогоднішній гонці, і ніби Валя Семеренко, Олена Підгрушна та навіть Юлія Джима до останнього моменту претендували на нагороди та в останній момент їх усіх підвела стрільба.

Найбільш прикро було за Підгрушну. Перед останнім вогневим рубежем Олена йшла в трійці лідерів, але останній постріл таки залишив її без нагород (8 місце).

Юлія Джима.

Цій дівчині теж завадив саме один промах, який вона зробила на другому рубежі. В підсумку Юлія приїхала 7-ою.

Також читайте:   Хесус Веласко: тренер – лідер

Щодо інших наших дівчаток, то Валя Семеренко фінішувала 20-ою (2 промахи), Віта Семеренко -29-ою (3 промахи).

Переможницею змагань вже вдруге на Олімпіаді в Сочі стала білоруска Домрачьова. Дарія схибила один раз, але про трасі просто таки неслася.

Друге місце посіла швейцарка Гаспарін, третє місце в також білоруски – Скардіно.

Щодо змагань в чоловіків, то в індивідуальній гонці найкраще з наших виступив Семенов – 9 місце. Сергій також якщо б не схибив один раз, то міг би претендувати на нагороди. Решта ж наших спортсменів посіли такі місця:

46. Андрій Дериземля
55. Дмитро Підручний
81. Артем Прима.

Перемогу ж в гонці здобув француз Фуркад, другим став німець – Ессер, третім фінішував росіянин Гаранічев.

Попереду в біатлоністів день відпочинку, а вже в неділю на гонку з масовим стартом вийдуть чоловіки. Жінки ж будуть їздити на подібній дистанції в понеділок.

Чи є шанси в наших дівчат там здобути медалі? Та звісно що є, єдине що треба менше хибити на вогневих рубежах.

Якби там не було, тримаємо кулаки за нашу жіночі та й чоловіку збірні. Не забуваймо також що на медалі ще можна сподіватися в естафетних гонках.