Збірна Італії – чемпіон Європи з футзалу (відео) - Блог про Львів

Збірна Італії – чемпіон Європи з футзалу (відео)

Збірна Італії - чемпіон Європи з футзалу

Що ж, друзі, ось і завершився черговий за ліком чемпіонат Європи по футзалу. Переможців названо, тому прийшов час підбити підсумки.

Розпочнемо із головної події чемпіонату Європи, а саме із фінального поєдинку в якому між собою зустрічалися збірні Росії та Італії.

Перед грою багато спеціалістів віддавало перевагу росіянам. Чому?

По-перше, вони перемогли в півфіналі непереможну Іспанію, по-друге, у них на чемпіонаті був, мабуть, найстабільніший склад.

На Росію ставив й Воробус, але як це часто трапляється – мої прогнози не збуваються. 😀

Італія показала росіянам, що в неї ще є порох в порохівницях й здобула другий титул чемпіона Європи.

Розпочався фінальний поєдинок із атак наших північних сусідів. Вони раз за разом турбували кіпера «макаронників», але останній діяв в рамці просто чудово. Як сказав мені колись колега, цитую: «Мамареллу в Україні мало хто би зумів пробити».

Чи можна погодитися із цим твердженням? Мабуть, 50 на 50, адже не все у команді залежить від кіпера, має ще добре грати оборона команди.

Так от, повертаючись до теми фіналу, італійці натиск Росії витримали і самі почали огризатися. На 7 хвилині їхня атака увінчалася голом.

Подача з кутового й Ліма чудовим ударом під поперечину змушує капітулювати кіпера Росії – Густаво.

Також читайте:   «Кубок Водяна»: результати матчів другого ігрового дня + ВІДЕО

Правда попереду Італія була не довго, адже вже за три хвилини російський Ліма чудовим ударом із-за штрафної зрівнює рахунок.

1-1 і все розпочинається спочатку. До честі футзалістів із Аппенін вони не сіли в обороні, а й далі небезпечно проводили свої контратаки.

Дві з них ще до завершення першої 20-ти хвилинки увінчалися успіхом. За Італію відзначалися Ферейра та Джадсон.

У другій 20-ти хвилинці глядачі вже не побачили жодного голу, хоча моментів та цікавих подій на майданчику не бракувало. Чого лише вартує вилучення росіянина Сіріло.

Дві хвилини Італія грала в більшості, але кіпер суперника Густаво творив просто нереальні речі в рамці воріт.

Тим не менше, Італія таки втримала свою перевагу і вдруге в своїй історії стала чемпіоном Європи з футзалу.

Третє ж місце посіла збірна Іспанії, яка в матчі за третє місце була сильнішою за португальців із рахунком 8-4. Теж веселим вийшов цей поєдинок.

Чемпіонат світу в Бельгії вже історії, незабаром знову відновляться матчі національних першостей.

А наступний чемпіонат Європи відбудеться через чотири роки в Іспанії.