Футзал. Чемпіонат України. Спортлідер 5:5 Енергія (відео) - Блог про Львів

Футзал. Чемпіонат України. Спортлідер 5:5 Енергія (відео)

Павленко знову забиває

У 25-ому турі чемпіонату України з футзалу львівська Енергія поїхала грати у місто Хмельницький до місцевої команди Спортлідер.

«Енергетики» із командою, яка зірок з неба не хватає, завжди грають важко і якщо й виграють, то з мінімальним рахунком.

На цей раз нашій команді здобути перемогу не вдалося і гра завершилася бойовою нічиєю 5-5.

Енергія не може перемогти, але і не програє. Просто дивний парадокс. Команда постійно рятується на останніх хвилинах гри.

Хоча, на цей раз, врятувалися таки господарі. Але, про все по-порядку.

Отже, розпочали краще матч господарі. Їхні вболівальники гнали своїх футзалістів вперед і якби не кіпер Енергії – Кардаш, то команда з Хмельницька вже би давно повела у рахунку.

А так це сталося лише на 4-й хвилині, коли Фетько вдало замкнув передачу своїх партнерів.

Львівська команда не гаяла із відповіддю і гідно зуміла відповісти вже через хвилина. Двічі відзначився Грицина.

А потім у нас стався провал. Енергія до кінця першого тайму пропустила аж 3 голи, а які гідно відповісти не зуміла.

4-2 після першого тайму і «попахує» сенсацією.

Прогнозовано із початку другого тайму наша команда почала грати із 5-тим польовим гравцем. З часом це принесло свої плоди.

Двічі Рогачов та Павленко зуміли не те що вирівняти рахунок, а й вийти вперед.

Після забитого голу наша команда і надалі продовжувала грати із воротарем-ганялою. І це, на мою думку, стало суттєвою помилкою нашого наставника.

Також читайте:   Фінал IT-League. "LOHIKA" програла "SELECTO"

Під час одного з розіграшів хтось із «енергетиків» помилився біля своїх воріт і Калуков зумів встановити статус-кво.

Звучить фінальна сирена, яка фіксує у матчі між Спортлідером та Енергією бойову нічию 5-5, а це означає, що команди додають до свого активу по 1 заліковому балу.

В інших поєдинках цього туру були зафіксовані такі результати:

Ураган 4-3 Локомотив
Єнакієвець 4-1 Кардинал-Рівне.

Таким чином, ситуація в турнірній таблиці має на даний момент (ранок 31 березня) наступний вигляд:

1 місце – Єнакієвець 48 очок
2 місце – Ураган 36 очок
3 місце – Локомотив 33 очка
4 місце – Енергія 30 очок.

Все йде до того, що саме ця четвірка і продовжить змагання за медалі цьогорічного чемпіонату, бо той же Кардинал відстає від нашої команди на 10 очок, хоча й має дві гри в запасі.

Як-то кажуть, їх ще треба виграти.

Наступний тур чемпіонату відбудеться вже 3 квітня. Зокрема, Енергія свій поєдинок цього туру буде проводити в далекому Луганську проти місцевої команди ЛТК.

Господарі вже втратили всі шанси на потрапляння у четвірку, тому можуть вже грати у своє задоволення.

Як буде насправді, побачимо вже зовсім скоро, а поки що, насамкінець, пропоную переглянути відео забитих голів у поєдинку між Спортлідером та Енергією: