Хочете побачити совок – зайдіть в ощадбанк

Совок у всій красі

Давно почав казати, що совок в побуті – це ще куди не йшло, але коли совок в голові – це вже біда і треба на людей з таким діагнозом викликати бригаду із закладу на вулиці Кульпарківській.

Це просто таки жах. Люди, які виросли при совку ще роками будуть намагатися його позбутися. Їм говори як краще, а вони все рівно роблять як за часів СРСР.

Зараз ви взнаєте на що так розізлився автор блогу.

Так от, критикувати установи та і людей старшого віку я не дуже люблю, стримуюся, але тут вже так наболіло що мушу.

Йде сьогодні зранку Воробус на роботу, розмовляє із своєю сусідкою, та просить при нагоді заплатити їй за воду та електроенергію, бо важко ходити.

Та що мені важко, ок, заплачу. Тим більше щось я давно не бував в ощадних касах. То родичі заплатять за послуги, то я через інтернет оплачу. Одним словом, пішов.

Ближче до обіду звільнився, маю вільний час, заходжу в ощадну касу, а там людей стільки, що склалося враження ніби там халявну ковбасу роздають.

Питаюся людей в черзі а чому так багато людей стоїть в черзі і не підходять до віконечок (їх працювало на той час три).

За мить чую відповідь від однієї пані на мові наших північних сусідів, що тут одна черга. Але, це ж повний нонсенс. Одні люди пенсію отримують, інші за послуги платять, однієї черги в принципі бути не може.

Стою 5 хвилин, 10 хвилин і тут черга має розділятися на три частини. Воробус культурно, без образ повторюю, звертаю направо і тут починається. Згадувана іншомовна пані знову ж таки починає мені казати що тут одна черга.

Нерви у автора блогу не витримали і я почав з нею у дуже жорсткій формі сваритися. Це ж треба, стоїть вона у віконечко за пенсією і ще всіма тут керує.

Думав, що люди, які стояли з боку трохи мудріші за неї, але ні. На жаль, я помилився. Решта бабусь почало захищати іншомовну панянку, промовляючи, цитую: «Ми вже тут годину і 10 хвилин стоїмо, тут одна черга і все, не лізь сюди».

У деяких моментах навіть почалися з’являтися образливі слова.

Було ще дві молоді дівчини та хлопець, але вони з тими квитанціями стояли як налякані, тільки би їх ніхто не рухав. Теж їм вітання, що за себе постояти не можуть.

Совок в голові – це найгірше що може бути, а якщо його ще поєднати із совком зовнішнім можна йти й вішатися.

Довго не думаючи, полаявшись теж, автор блогу покинув приміщення промовивши, що як жили в совку, так і живіть далі.

Реально, я не розумію як можна бути таким тугим. Для чого собі самим створювати проблеми, когось напрягати, лаяти, робити якісь черги незрозумілі?

Люди звикли стояти в годинних чергах при совку, не думати про новітні технології, лише б хтось за них все зробив.

Думав, що йдучи додому після роботи заплачу таки квитанції в іншому відділенні, але знову ж таки зась. Приходжу, черга велика і через 2 хвилини чую слова касира, цитую: «У мене нема інтернету, щось там зламалося…. приходьте завтра».

Так чи не краще оплачувати ті ж комунальні послуги в банку? Скільки вже можна боятися усього навкруги.

І ще я згадав Ольгу Vrubli, яка теж мала подібні, як Воробус, проблеми, але на пошті.Також раджу прочитати:

коментарів - 10 може ще щось напишете?

 1. Пан П 18.03.2014 пише:

  Воробусе Ощадбанк із совку ніколи і не виходив. Я свого часу мав щастя півтора роки попрацювати в цій державній фінансовій установі (є в моїй біографії робота банківським працівником 🙂 і навіть кілька місяців був начальником маленького відділення. Ощадбанк – порівняно навіть з іншими українськими комерційними банками – такий собі динозавр із цілою купою всілякої бюрократії, старими ще досівським програмим забезпеченням і напливом бабців за пенсією (деякі були точно такі, як ти описав) з якими треба було давати раду.

 2. vrubli 18.03.2014 пише:

  Прочитала, гірко усміхнулась – так воно і є.
  Пошта, ощадбанк, поліклініка – то є філіали пекла на землі.
  Я давно вже не мала з ними справу (і слава Богу), бо після подій описаних у моїй статті, на яку ти дав посилання, я перестала ходити на пошту. Бачу за півроку там ніц не змінилось 🙂

  Окрім пошти якось зачіпала й пенсійний фонд у статті: “Ненависне функціонування державного апарату!” там до речі в коментарях можна написати свою розповідь про наболіле в стосунках з цими горе-установами.

 3. PVS 19.03.2014 пише:

  Пан П, ти на DOS’івські програми не гони — вони фіг зна коли написані ТАК, що працюють по сьогодні, а комерційні банки раз на п’ятирічку в індусів всяку чухню за скажені бабки замовляють і постійно проблеми з ПЗ мають.

 4. NoName 19.03.2014 пише:

  Колеги, у вас застаріла інформація!
  Ощадбанк вже більше року перейшов з досівськіх прог на відновські

 5. Пан П 19.03.2014 пише:

  NoName, може й так, я в Ощадбанку у 2008-2009 роках ще працював. Але дуже радий що пішов звідти, я там був геть на своєму місці 🙂 А досівські програми теж бувають милими, викликають приємну ностальгію, коли в мене був старий 486 компютер з 16 мегабайтами оперативної памяті і вінчестором на 400 мегабайт (хто не в курсі, то зараз навіть один фільм в DVD-Ripi займає 1,3 гигабайти – втричі більше). А ще, коли я працював в ощаді найбільше мене добивали старі монітори із тактовою частотою аж 60 герц (для очей дуже-дуже не корисно), зараз їх вже, здається, позамінювали на сучасні плоскі монітори, що вже дуже добре працівникам.

 6. vrubli 21.03.2014 пише:

  От завели ви тут всю ту дискусію з приводу того які вони проги використовують і так далі.
  А я вам скажу як потенційний клієнт: мені чхати на те, що у них за програмне забезпечення! То не мої справи! я плачу чималі гроші за їхній сервіс, відтак мене цікавить, щоб вони нормально працювали, не хамили і знаходились на роботі в робочий час!
  Але, ймовірно, я говорю про утопію…

 7. Stakeholder 21.03.2014 пише:

  NoName пише:
  Колеги, у вас застаріла інформація!
  Ощадбанк вже більше року перейшов з досівськіх прог на відновські

  а віндовс на базі чого працює? 😆

 8. Тарас 21.03.2014 пише:

  Stakeholder пише:

  NoName пише:
  Колеги, у вас застаріла інформація!
  Ощадбанк вже більше року перейшов з досівськіх прог на відновські

  а віндовс на базі чого працює? :lol:

  Починаючи від Windows 2000 на базі Winows NT.

 9. Sonya 22.03.2014 пише:

  Так, це просто нереально. Недавно мала неприємність бути на пошті. Я краще все оплачуватиму через Інтернет.

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*