Бокс. Кличко перемагає Леапаї (відео)

Кличко перемагає

Вчора вся увага українських вболівальників боксу була прикута до екранів своїх телевізорів. А це і не дивно, адже свій черговий поєдинок у рамках захисту титулів проводив наш спортсмен – Володимир Кличко.

Його суперником був австралієць – Леапаї.

Як це часто трапляється перед боксерськими поєдинками, суперник українця знову ж таки дозволив собі перед боєм різкі висловлювання.

Він неодноразово заявляв, що Кличко – ніхто і що завдяки йому ера непереможного протягом 10-ти років українського спортсмена нарешті буде завершена.

Вся громадськість добре розуміла, що ці висловлювання свого роду піар і за них треба карати. Згодом Кличко вже на ринзі покаже хто є хто.

А поки, по телебаченні увімкнули «нудну» студію з експертами. Як вони вже дістали, ви собі просто не можете уявити.

То на футболі поставлять колишніх спортсменів, то тепер на боксі. Я розумію, що дівчата в студії гарні, фігури ще ті, але так як вони розбираються в тонкощах бою, то краще вже їм слова не давати.

Воробус протягом цієї студії зумів неодноразово заспати і прокинутися. 😀 Але, таки близько 12 годині ночі бій таки розпочався.

Пафосні виходи на ринг, гімни обох країн і, нарешті, почався він – бокс.

Як і думав, бій розчарував. Це була не боротьба, а гра в одну сторону. Суперник Кличка лише хапав його за руки, тулуб щоб той лише його не бив.

Також читайте:   Віталій Кличко переміг Дерека Чісору (відео)

Вже з самого початку поєдинку стало зрозуміло, що шансів в Леапаї на перемогу нема. Кличко одразу ж почав грізно атакувати і лише питанням часу було коли австралієць впаде на підлогу.

Впав одразу ж і суддя почав рахувати… Щоправда під свист глядачів Леапаї встав і продовжив бій.

В кожному з раундів Кличко все нарощував і нарощував свою перевагу. Шкода було дивитися на австралійця, який так багато говорив до бою.

Ключовим став п’ятий раунд бою. Одна з рідких атак Леапаї завершилася тим, що він легко струснув Кличка. Володя розізлився і вирішив не мучити ні себе, ні австралійця, ні глядачів і відправив в нокдаун свого суперника.

Глядачі зустріли ці дії нашого спортсмена оплесками.

Ця перемога стала 62-ю в кар’єрі Кличка-молодшого і 53-й достроковою. Українець не програє вже протягом 10 років, 8 з яких є чемпіоном світу. І не програє, думаю ще довго.

Кличко перемагає і виникає одне і теж питання, коли ж таки йому вже дістанеться достойний суперник? Ну, чесно, не цікаво мені дивитися бій.

Насамкінець, пропоную переглянути відео вчорашнього бою:

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. The Notorious B.I.G 27.04.2014 пише:

    Нема зараз у супертяжкій вазі достойних. Понабираю у суперники Кличкові усяків тіпів із пельменних чи асматиків 😆
    Навіть не цікаво дивитись було. Володя міг його вже у першому раунді нокаутувати, але тримався для публіки.
    Ніколи не повірю, що у США нема норм нігерів, певно просто їх не бажають спонсурувати.

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*