Футзал. Чемпіонат України. ЛТК 1:2 Енергія (відео) - Блог про Львів

Футзал. Чемпіонат України. ЛТК 1:2 Енергія (відео)

ЛТК 1:2 Енергія

У пропущеному поєдинку 19-ого туру чемпіонату України з футзалу львівська Енергія на виїзді зустрічалася із командою з Луганська – ЛТК.

Гра, на радість львівських вболівальників футзалу, завершилася перемогою саме нашої команди із рахунком 2-1.

Нічийна серія львівської Енергії затягнулася. Наші земляки як не грають, так завжди, грають внічию. Колись ця серія таки мала завершитися і львівська команда або мала програти, або ж здобути перемогу.

На щастя, вдалося зробити останнє.

Розпочався поєдинок в Луганську з атак господарів поля. «Енергетики» в цей період просто спали. Мабуть важко далася їм дорога. Все-таки, не у Франківськ їхати.

Але, чудово у рамці воріт стояв кіпер – Кардаш. Саме він відбив кілька небезпечних ударів господарів поля.

Косенко (тренер львів’ян) у безвиході випускає вже на 13-й хвилині п’ятого польового гравця і саме цей хід дозволив нашій команді хоч трохи збити атакувальний порив ЛТК.

0-0, саме за такого рахунку завершилася перша двадцятихвилинка.

У другому таймі голи глядачі таки побачили.

Вже в дебюті двічі відзначилися львів’яни. Що радує, забили вони після стандартів. Спершу забив Грицина, а потім відзначився Коваль.

Також читайте:   Команди "Курсанти" в очікуванні старту на студентській лізі з футзалу

Здавалося все, можна гру завершувати. Але, Вершинін скорочує розрив в рахунку, а потім і взагалі м’яч влучає в стійку наших воріт.

«Пішла жара»…

За дві хвилини до завершення поєдинку тренер господарів пішов у ва-банк випустивши п’ятого польового гравця, але особливих моментів для того, щоб зрівняти рахунок «телефоністи» не мали.

Звучить фінальна сирена, яка фіксує перемогу Енергії із рахунком 2-1.

В інших поєдинках цього туру були зафіксовані такі результати:

Єнакієвець 1:0 Локомотив
Спортлідер 5:5 Кардинал – Рівне.

Таким чином, після цього туру, «енергетики» вийшли на третє сходинку в турнірній таблиці, випередивши харківський Локомотив, який я і Енергія також має 33 залікових бали.

Щоправда, харків’яни мають дві гри в запасі.

Наступний, тур чемпіонату відбудеться вже цього вівторка. Зокрема, львівська Енергія буде проводити свій поєдинок вдома знову ж таки проти ЛТК.

Можна не сумніватися, луганчани захочуть взяти реванш, тому гра обіцяє бути дуже цікавою. Як же буде насправді, побачимо вже зовсім швидко.

А поки що, насамкінець, пропоную переглянути відео забитих голів у вчорашньому поєдинку між ЛТК та Енергією: