Футзал. Кубок України. Енергія перемагає Лукас та виходить у фінал кубка - Блог про Львів

Футзал. Кубок України. Енергія перемагає Лукас та виходить у фінал кубка

Один з героїв матчу - Максим Павленко

В Черкасах продовжується боротьба за кубок України поєдинки якого проходять в ці дні. Приємно, що серед головних фаворитів цього змагання є й наша – львівська Енергія.

Після того, як у чвертьфіналі був «битий» івано-франківський Ураган, у півфіналі на підопічних Косенка чекав двобій із командою з першої ліги – кременчуцьким Лукасом.

Одразу ж скажу, що боротьби особливої не вийшло, адже «енергетики» впевнено перемогли свого суперника із рахунком 6-3.

Ця гра була зовсім іншою, якщо зрівнювати ту ж гру з Ураганом. Там Енергія грала другим номером, у грі ж з Лукасом підопічні Косенка одразу ж пішли на штурм воріт своїх суперників.

До пори, до часу Лукасу щастило або ж вдало в рамці діяв їх кіпер, але на 5-й хвилині гол таки відбувся. Це Павленко точно пробив метрів із 10-ти в кут воріт.

Після цього епізоду, як кажуть, почалося.

Микола Грицина, Кузь, Рогачов до завершення першої 20-ти хвилинки доводять рахунок до розгромного 4-0.

Що цікаво, останній гол наші хлопці забили після того як Легчанов вийшов 5-ти у складі Енергії.

Гру було зроблено і після перерви на майданчик замість Кардаша вийшов резервний кіпер – Пітуля. Давненько не пригадую, щоб Андрій з’являвся на паркеті в основній команді.

Також читайте:   «Галицька здоба» мінімально перемогла «Максимус» (відео)

Особливих подій на полі в другій 20-ти хвилинці не було. Лукас пробував забити хоча б голи престижу, а Енергія просто показувала що вона сильніша і грає на класі.

Часто на поле виходив п’ятий польовий, відпрацьовувалися різні комбінації.

Щодо голів, то Енергія ще забила двічі. Відзначилися знову ж таки Кузь та Павленко.

Гості на що спромоглися, так це наприкінці гри трохи підсолодити гіркоту поразки. Забили вони тричі, два гола з них тоді, коли у воротах Енергії стояв Легчанов. 🙂

Звучить фінальна сирена, яка фіксує перемогу Енергії із рахунком 6-3, а це означає, що саме наша команда виходить у фінал Кубка України, де на неї вже очікує діючий чемпіон країни – харківський Локомотив.

Підопічні Ривкіна у своєму півфінальному поєдинку були сильнішими за хмельницький Спортлідер – 3-0.

Тому, вже сьогодні, 27 квітня на нас очікує супер фінал між кращими командами України. Пряму трансляцію цієї гри можна буде переглянути на телеканалі «Спорт 2», починаючи від 13 години.

Сподіваємося, що наша команда здобуде четвертий раз підряд кубок і порадує своїх вболівальників перемогою.