Така різна вулиця Промислова

вулиця Промислова

Де лише не носить Воробуса, в яких лише районах нашого міста я не буваю. Але, кожного разу знаходжу для себе щось нове.

От буквально вчора довелося побувати в районі Підзамче. Що я там робив не скажу, але цікавинок для себе відкрив і достатньо таки багато.

Перше враження, яке склалося від цього району, так це те, що тут дужееееееее багато старовинних будинків. Деякі з них покинуті, інколи сміття трапляється на вулицях. Я все розумію, там було колись багато фабрик, але ж і за чистотою міста треба слідкувати.

Але, зараз не про це. Кілька днів тому до автора блогу через контактну форму зв’язку звернулася людина (Старенький) із запитанням, цитую: «Воробусе, а чому на вулицю Промислову не їздять трамваї?».

Звісно, що автор блогу не є представником влади міста і все знати не може, але здогадки свої може написати. Довго не думаючи, я вирішив просто у вільний від справ час там прогулятися.

Так от, перше що можу сказати, так це те, що трамваї по вулиці Хмельницького їздять, але лише по 4 та 5 маршруту. До вулиці Промислової вони не доїздять.

Чому? Мабуть тому, що там ще не завершили ремонти доріг. Що ж, пробую йти по колії, і на моє здивування, вони цілі.

То чому ж тоді не їздять? Телефоную до свого приятеля, який живе в цих районах.

Також читайте:   Де обіцяні 10 хвилинні інтервали руху львівських маршруток?

Так от, він також пояснити не може в чому затримка, але додав цитую: «Бачив що на вулиці Промисловій кожного дня латають дорогу, можливо саме тому й не їздить поки що електротранспорт».

Ок, поглянемо на цю дорогу, що ж вони там латають ці робітники.

Як ви думаєте, що там побачив автор блогу? Як це часто трапляється в Україні – халтуру. Не знаю яким то треба бути мудрим, щоб ліпити асфальт на саму колію.

Халтура

Невже робітники думають, що трамвай буде їхати і це все не відлетить?

Там мінімальний ремонт не допоможе. Промислова від її початку і до трамвайного депо в жахливому стані. Там дійсно треба все ремонтувати і знову ж таки закривати на кілька місяців.

Коли вже депо минаємо, то бачимо зовсім іншу картинку. Це мені нагадало дорогу біля села Давидів. Так от, до позначки Львів вони в поганому стані, а опісля вже в належному.

Інша Промислова

І ще, коли йшов вулицею Промисловою, то побачив яму, якої ще в житті не бачив. Це ж треба так довести дорогу щоб машина прямо таки падала в неї. Їхав якийсь фургон, то була думка, що він щось вже собі зламав внизу.

Ямище

А ще на Промисловій є графіті, хоч воно порадувало автора блогу. Воно тут якраз в тему.

Графіті

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

коментарів - 3 може ще щось напишете?

  1. viking 18.04.2014 пише:

    Де Воробус тільки не ходить, щоб мати про що писати статті 😀

  2. NoName 18.04.2014 пише:

    Воробусу ще треба поїхати в сторону Волині і будеш мати ще купу статей про “файні” дороги 🙂

  3. Архіваріус 19.04.2014 пише:

    Та він волоцюга, от і волочиться де попало. Лиш би в хаті не сидіти. 🙂

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*