Футбол. Чемпіонат України. Карпати 2:4 Металіст (відео) - Блог про Львів

Футбол. Чемпіонат України. Карпати 2:4 Металіст (відео)

Карпати 2:4 Металіст

У 29-ому турі чемпіонату України з футболу львівські Карпати на своєму полі приймали гостей із міста Харкова – команду Металіст.

Гра видалася дуже результативною, але, на жаль, завершилася поразкою команди зі Львова з рахунком 2-4.

Перед тим, як перейти до огляду поєдинку скажу, що цей матч проходив незвично адже кілька днів тому федерація футболу України заявила, що проводити футбольні поєдинки з глядачами не можна.

Що сказати? Від того і втрачається інтерес до гри. Команди бігають наче на черговому тренуванні.

Але, менше з тим. Гра відбулася і першими пропустили Карпати. Вже на 7-й хвилині Пшеничних скинув м’яч на Гомеса і той невідпорно пробив повз кіпера Карпат – Ільющенкова.

Відігралися «леви» вже за три хвилини. Мартинюка збили в штрафній, пенальті, яке чітко реалізував Бартулович.

А далі більше, 23-а хвилина, чудовий по красі гол вдався Зеньову. Він невідпорно пробив повз кіпера Металіста після скидки від Гладкого.

Невже Карпати і в цьому турі створять сенсацію? Але, цього таки зробити їм не вдасться.

Після голу команду наче підмінили, а в другій 45-ти хвилинці я взагалі не впізнав команду Севідова.

Чи то фізично підсіли, чи то щось інше, але факт є факт.

Також читайте:   Теніс. Australian Open. Фінал. Джокович 3:2 Надаль

Металіст повністю переграв львівську команду і закономірно забив три голи без відповіді.

До перерви відзначився Хав’єр, а після неї він і взагалі оформив хет-трик.

Єдине чим запам’яталися Карпати, так це небезпечним ударом від Льопи, але Дишленкович був на місці.

Звучить фінальний свисток, який фіксує перемогу Металіста із рахунком 4-2, а це означає, що харків’яни і надалі залишаються на третьому місці в турнірній таблиці і всерйоз претендують на Лігу Чемпіонів.

Карпати ж із 31-ма очками залишаються на 10-ому місці в турнірній таблиці.

Наступний, останній 30-й тур чемпіонату відбудеться 16-18 травня. Львівські Карпати свій поєдинок проведуть 18 травня в Одесі проти місцевого Чорноморця.

Гра обіцяє бути дуже цікавою, знаючи непрості стосунки між цими командами.

Початок цієї гри о 19 годині 30 хвилину і пряму трансляцію можна буде переглянути на телеканалі «Футбол 1».

Вболіваємо за Карпати, а поки що насамкінець, пропоную переглянути відео забитих голів у вчорашньому поєдинку:

P.S. Цікаво яким буде чемпіонат України наступного року і чи він взагалі буде проходити адже ситуація в країні зараз дуже напружена. Але, про це поговоримо вже згодом.