Футзал. Чемпіонат України. Матч за золоті медалі. Енергія 4:5 Локомотив (відео) - Блог про Львів

Футзал. Чемпіонат України. Матч за золоті медалі. Енергія 4:5 Локомотив (відео)

Перший бій за Локмотивом

Вчора в місті Черкаси стартували фінальні поєдинки за розподіл медалей у такому виді спорту як футзал.

Приємно, що цьогоріч за найвищі нагороди у фінальній серії змагається наша – львівська Енергія.

Її суперником за золоті нагороди є не хто інший, як поки що діючий чемпіон країни – харківський Локомотив.

На жаль, перший поєдинок фінальної серії наша команда програла із рахунком 4-5.

Але, про все по-порядку.

Розпочала вчорашній поєдинок краще наша команда. Вже на 6-й хвилині після удару Кузя та рикошету від Федорченка Енергія повела в рахунку.

Це ніби був шок для Локомотива, адже вони довго не могли відігратися та й чесно їм бракувало конструктивізму.

Та, до середини першої 20-ти хвилинки вони таки зібралися і впродовж шести хвилин зуміли забити тричі.

Білоцерківець, Журба та Шпигарь довели рахунок до 3-1 на користь Локомотива.

Саме за такого рахунку й завершився перший тайм цієї гри.

Другий тайм поєдинку розпочався із «холодного» душу для Енергії. Хтось із гравців Локо пробивав по воротах, м’яч зачепив рикошетом Струка і влетів у ворота.

1-4 на користь харків’ян, погодьтеся вагома таки заявка на перемогу.

Проте, до честі нашої команди, вона таки змогла вирівняти становище. Енергія одразу ж перейшла на гру у п’ять польових і завдяки голам Павленка, Бондаря та Легчанова зробила рахунок рівним.

Також читайте:   Футзал. Кубок УЄФА. Поразка від Марібору фактично ховає надії Енергії пройти в наступний раунд змагань

А що далі? А далі, як на мене, відбулася помилка нашого тренера.

Косенко хотів виграти ще в основний час, випустив і надалі Легчанова п’ятим польовим, але натомість цим самим допоміг Локомотиву.

Під час розіграшу зайвого помилки допустився Рогачов і Дмитро Сорокін відправив шкіряного в пусті ворота.

«Енергетики» пробували знову ж таки відігратися, але в захисті харків’яни більше помилок не допускалися.

Звучить фінальна сирена, яка фіксує перемогу Локомотива із рахунком 5-4, а це означає, що саме підопічні Ривкіна повели у фінальній серії до двох перемог.

Вже сьогодні, 30 травня у місті Черкаси відбудеться другий поєдинок між цими командами. І, якщо знову ж таки виграє Локомотив, то саме він стане чемпіоном країни.

Але, будемо так вболівати за Енергію і сподіваємося на її перемогу.

Додам, що початок сьогоднішньої гри в Черкасах о 20 годині 30 хвилин.

Насамкінець, пропоную переглянути відео забитих голів у вчорашньому поєдинку:

P.S. Як тільки що стало відомо, володарем бронзових нагород цьогорічного чемпіонату став івано-франківський Ураган.

Команда Гупаленка у двох поєдинках була сильнішою за вже колись грізний Єнакієвець.