Футзал. Чемпіонат України. Півфінал. Енергія вириває путівку у фінал в Єнакієвця (відео) - Блог про Львів

Енергія виходить у фінал

Продовжуються футзальні баталії в чемпіонаті України з футзалу, матчі серії плей-офф якої, нагадаю, проходять в ці дні в місті Черкаси.

Сьогодні настав час вирішальних поєдинків у півфіналах.

Спершу на майданчик вийшли такі команди як: харківський Локомотив та івано-франківський Ураган.

Поєдинок виправдав всі сподівання і завершився перемогою харків’ян лише у серії пенальті. Основний час гри завершився внічию 2-2.

А опісля цього поєдинку на паркет вийшли – наша львівська Енергія та Єнакієвець.

Права на помилку не мала жодна із команда. На кону була, як не як, була путівка у фінал змагань і поєдинок себе виправдав.

Цілих дві години команди змагалися на паркеті, але радує те, що путівку у фінал здобула таки наша команда.

Авто пише на емоціях, тому треба трохи часу щоб як слід відійти. Це було щось….

Отже, розпочали цього разу краще «енергетики».

Вже на 7-й хвилині ударом зі штрафного відзначився – Олександр Бондар.

Футзалісти з Донбасу пробували відігратися, але весь час натомість наштовхувалися на насичені оборонні редути Енергії, плюс вкотре вдало у воротах стояв кіпер команди зі Львова – Володимир Кардаш.

Так тривало до 16 хвилини, коли грубої помилки допустився один із братів Грицинів.

Капітан «Єначки» – Зам’ятін м’яча перехопив і невідпорним ударом відправив його у кут воріт нашої команди.

Саме за нічийного рахунку 1-1 і завершилася перша половина зустрічі.

Також читайте:   Суперліга Львівщини. ФК «Галицька здоба» - «in.IT-2». Анонс

У другій 20-ти хвилинці малюнок гри на полі суттєво змінився. Вже Енергія почала більше атакувати і, як виглядає, цим дуже здивувала Єнакієвець.

Зокрема, чудові нагоди щоб відзначитися мали Рогачов, Коваль, Павленко. Але, то стійка воріт, то кіпер суперника були на заваді нашим футзалістам.

Чи могли забити футзалісти команди з Донбасу? Могли, але, на мою думку, чудовим тактичним ходом був частий вихід на поле в Енергії 5-ого польового гравця. Він вдало вбивав час і давав більш віковим гравцям львівської команди відпочивати.

У другому таймі голів так і не було і все перейшло у додатковий час. А там Енергія знову ж таки втримала натиск на свої ворота і потім забила на контратаці.

Чудовим ударом після пасу Коваля відзначився Павленко.

«Єначка» у безвиході випускає Рося 5-им польовим. Довгий час нічого в них не виходило, але, увага, за три секунди до кінця додаткового часу Ромаріо таки зрівнює рахунок в грі.

Пенальті. Ніби на перший погляд психологічна перевага мала бути зараз в гравців Єнакієвця, але лише так здавалося.

Енергія била свої «точки» безпомилково, а ось в їхніх суперників схибив Рось, тим самим дозволивши вийти у фінал саме нашій команді.

Молодці!!! Тепер ще би у фіналі обіграти Локомотив і сезон вдався на славу.

Фінальна серія розпочнеться знову ж таки в Черкасах починаючи від 27 травня.