Я зателефоную вам пізніше…

Я зателефоную вам пізніше

Сьогодні надворі 21 червня, а це означає, що вихідні таки наступили і ми можемо як слід відпочити від трудових буднів. Не відпочиває лише Воробус, який вже із самого ранку спробує, поки є час, порадувати читачі блогу новими публікаціями.

Як то кажуть, «завеземо свіжі продукти».

Про що будемо говорити сьогодні? Ще зі вчора собі запланував подискутувати на тему телефонних дзвінків, адже останнім часом зауважив що у моїх знайомих з’явилася дурна звичка.

Суть її полягає в наступному: ти людині телефонуєш, вона піднімає трубочку, починає балакати і буквально за мить каже що вона тобі передзвонить пізніше, скажімо за 20-ть хвилин, бо вона зараз дуже зайнята.

Як ви думаєте? Ця людина передзвонює? Або ні, або ж десь через два дні. Не знаю звідки взялася ця дурна звичка, але в людей просто відбувається масовий психоз по цьому питанні.

Чи це вони реально такі зайняті, чи просто брак виховання, але подібні речі трапляються і не раз.

Десь думав, що люди просто недолюблюють автора блогу і, таким чином, тупо його ігнорять. Та, я помилився.

Ігнорувати то мене можуть, але буквально вчора на цю тему довелося поспілкуватися із хорошим приятелем.

Так от, сиділи ми говорили, аж раптом я згадав тему «я тобі передзвоню пізніше». Приятель почав з цього голосно сміятися і додав, цитую: «Та, в мене таких знайомих є велика кількість, каже передзвонить, а потім я йому змушений ще раз телефонувати».

Що робити з таким людьми? Звісно, є кілька варіантів.

1. Не спілкуватися з такими людьми. Якщо людина хоч трохи себе поважає, то вона буде мати гордість також провчити цю людину.

Ну, реально, можливо в людини щось сталося, треба поради, а воно передзвонить за рік.

2. За деякий час знову телефонувати.

Таки абонент змушений буде підняти трубочку. А якщо і за кілька разів він цього не зробить, то сказати цій людині «досвідос».

3. Зустрітися із цією людиною в реальності а не телефонувати. Тоді, вже він не скаже я тобі зателефоную пізніше, а прийдеться таки порозмовляти.

Взагалі я би радив мати справу лише з пунктуальними людьми. Воробус майже завжди приходить на зустрічі вчасно і якщо щось каже що зробить, то неодмінно це виконує.

Мені соромно би було передзвонити через кілька днів, за запізнення мовчу, бо якщо і запізнюся на 2-3 хвилини, то вже соромно.

Бажаю вам гарних вихідних і, забув сказати, «я вам зателефоную пізніше».Також раджу прочитати:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. viking 21.06.2014 пише:

    Зі мною теж таке часто буває: люди, які мають багато вільного часу кажуть, що передзвонять пізніше, і деколи на їхній дзвінок треба чекати декілька днів 👿

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*