Футбол. Чемпіонат України. Карпати 0:1 Металург Д. (відео) - Блог про Львів

Футбол. Чемпіонат України. Карпати 0:1 Металург Д. (відео)

Карпати програють...

У другому турі чемпіонату України з футболу львівські Карпати на своєму полі приймали гостей з Донецька – команду Металург.

На жаль,гра завершилася поразкою нашої команди із рахунком 0-1.

Ще після першої гри, у якій Карпати зіграли на виїзді внічию із ужгородською Говерлою неозброєним оком було помітно, що в команді є великі проблеми із атакувальними діями.

На жаль, ці проблеми ми змогли побачити і у матчі проти чергового суперника – донецького Металурга.

Команда, яку тренує П’ятенко набагато сильніша по складу за Говерлу і від того й «леви» почали мати більші проблеми.

Розпочалося все на стадіоні «Україна» досить таки мляво. Карпати ніби пробували атакували, але постійно наштовхувалися на оборонні редути Металурга.

Донецька ж команда витримавши стартовий штурм господарів поступово почала вести свою гру. Вже досить таки швидко, а саме на 19-й хвилині це принесло свої плоди.

Навіс у штрафну, помилка кіпера Карпат – Ільющенкова, який спершу побіг на вихід, а потім зрозумів що це помилка і, як наслідок, Лазіч ударом головою відкрив рахунок в зустрічі.

Здавалося зараз Карпати активізуються, піде шквал атак на ворота гостей, натомість все було навпаки.

Також читайте:   Україна - Іспанія: слів нема, треба просто перемогти

Почали атакувати «зелено-білі» вже у другому таймі, чудові моменти мали Балажич та Голодюк, але їм трохи бракувало влучності.

А що ж гості? Вони і надалі захищалися, багато пресингували і час від часу робили вилазки до наших воріт.

Одна з таких вилазок ледве не завершилася голом Нельсона, але на цей раз команду виручив Ільющенков, який вдало зіграв на виході.

Звучить фінальний свисток, який фіксує перемогу Металурга із рахунком 1-0, а це означає, що саме ця команда додає у свій актив три залікових очки.

У «зелено-білих» же залишається 1 очко і тепер в наступному турі на нашу команду очікує не менш легке випробування в Дніпропетровську.

Саме в цьому місті Карпати зіграють проти Дніпра, який віднедавна тренує львів’янин – Мирон Маркевич.

Ця команда за два тури поки що очок не втрачала перемігши по черзі той же донецький Металург та луцьку Волинь.

Ця гра відбудеться 10 серпня, початок 0 19 годині 30 хвилин і пряму трансляцію гри можна буде переглянути на телеканалі «2+2».

Вболіваємо за Карпати, а поки що, насамкінець, пропоную переглянути відео забитого голу в вчорашньому поєдинку: