Війна на Сході України завершиться 13 серпня: правда чи чутки?

Коли завершиться війна?

Робочий день триває, а це означає, що незважаючи на спекотну погоду, продовжують з’являтися нові публікації на блозі Воробуса.

Про що будемо у черговій статті? Відповідаю, про воєнні дії, які відбуваються на Сході нашої країни. Це безперечно велике випробування для наших громадян.

Ледь не кожного дня гинуть наші військові, мирні люди. А усьому винні терористи і Росія, яка всіляко їх підтримує. Хоча, якщо послухати керівників сусідньої держави, то вони тут ні при чому. Ну, прямо ангелочки. Хай їм грець.

Коли ж завершиться війна? Таке питання задає собі не одна людина. Про військові дії на Донбасі говорять у громадському транспорті, на роботі, у магазинах, на відпочинку тощо.

І серед цих розмов ваш покірний нещодавно почув дві цікаві історії, за якими війна в Україні має припинитися чи то 13 серпня, чи то 24 серпня.

Звісно, що десь мені так здається що це все плітки видумані з голови, але недаремно кажуть що в кожному жарті, плітці є якась доля правди.

На вихідних вашому автору довелося побувати на озері, відпочив я чудово, людей багато. І от саме ці люди між собою час від часу спілкуються.

Так от, засмагав Воробус на сонці і краєм вуха почув як одна пані розповідає історію що ніби війна завершиться 13 серпня, а опісля цієї дати наступить мир.

Також читайте:   10 найважливіших подій 2010 року у світі

Та ж пані сказала, що кілька днів тому був випадок в маршрутці. Їхала циганка і почала казати на весь салон, що не треба переживати, чекати завершення бойових дій залишилося не довго. Все завершиться 13 серпня локальною перемогою України.

Люд, звісно, що в ці слова не вірив, на що циганка сказала що за кілька хвилин вона буде виходити, а на наступній зупинці сяде на її ж місце – працівник правоохоронних органів.

Так воно і сталося, то чи це означає що війна таки припиниться? Та дай Бог щоб так все і було.

Цікава дискусія розгорнулася опісля розповіді жінки. Поруч стояв хлопчина, який додав, що він чув зовсім іншу версію цієї історії. Щоправда детально її розповісти він не зумів.

Виходить народ говорить багато і кожен додає свої версії історії. Виходить людям просто треба побавитися у зламаний телефон.

Десь ще чув колись що воєнні дії мають завершитися до 24 серпня 2014 року, а опісля них президент країни має провести військовий парад на честь перемоги.

Одним словом це всього лише чутки. Якими би вони не були вся Україна хоче щоб нарешті перестали гинути люди, був мир на Землі і в Україні, зокрема.

Такого більше нам не треба….

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. Гопнік 04.08.2014 пише:

    то ше добре якшо до зими скінчиться 🙁

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*