Велодоріжки у Львові: вулиця Коперника

Велодоріжка на Коперника

Останнім часом зауважив дуже цікаву деталь. Справа у тому, що багато моїх колег та знайомих почали масово купляти такі транспортні засоби як велосипеди.

І, що цікаво, їздять вони на них не лише прогулятися, а й на роботу. Таким чином, крім підтримки здорового способу життя відбувається і також економія грошей, які б ці люди витратили на проїзд тим же тролейбусом чи маршруткою.

Від цього моменту блог Воробуса розпочинає масштабний проект під назвою – велосипеди, де буде детальний опис велодоріжок Львова, труднощі із якими зіштовхуються велосипедисти, сподіваюся інтерв’ю людей та багато іншого.

Всіх секретів розповідати не буду. Все побачите на власні очі.

Отже, поїхали….

Перше про що будемо розповідати, так це про велосипедні доріжки, яких віднедавна у нашому місті почало з’являтися все більше та більше. Хоча, коли розмовляв із велосипедистами, то багато хто із них не знає де вони точно знаходяться.

Тому, будемо своїми публікаціями пробувати їм допомогти.

Отож, перша велодоріжка знаходиться на вулиці Коперника.

Розпочинається вона недалеко від місця, де трамвай №3 повертає на вулицю Сахарова і простягається аж до Головної пошти.

Що цікаво, велосипедна доріжка є як з одного, так і з іншого боку. Правда справа вона краща, тому що нема жодних перепон. Людина собі сідає на велосипед та й їде до низу.

Також читайте:   Чому у Львові так погано почали їздити тролейбуси?

Велодоріжка

Хто може завадити, так це пішоходи, які часто не знають що подібні доріжки існують і просто таки ходять по них. Ну, то таке…

Вільна велодоріжка

З іншого ж боку є перепона – це заїзд трамвая на зупинку «Русалка Дністрова». Тут навіть для велосипедистів є спеціальний перехід.

Тому, в цьому місці треба бути максимально уважними.

Знак

Переїзд

Опісля зупинки велосипедна доріжка плавно переходить на проїзну частину. Не здивувався що тут поставили стовпі, адже рагулізм серед водіїв авто буває ще той.

От буквально сьогодні бачив як велосипедисти лаялися із водієм автомобіля, що останній поставив авто якраз на велосипедну доріжку.

Велодоріжка на дорозі

Правда за кілька хвилин він від’їхав посилаючись на те, що просто замешкався і не бачив куди він заїхав.

Як і з правого боку, з лівого доріжка завершується неподалік Головної пошти.

Далі велосипедистам треба їхати або по проїзній частині або ж по тротуарі в бік до університету Франка. Саме там розташована наступна велосипедна доріжка про яку ми розповімо у наступних публікаціях на блозі.

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. arhivarius 05.09.2014 пише:

    Воробусе, а ти придбав собі двоколісного друга? 🙂

1 Згадки про дану статтю в Інтернеті

  1. Велодоріжки у Львові: вулиця Cічових Стрільців

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*