Футзал. Турнір “Героїв УПА”. “Keep Calm” 3:7 “Інкогніто” (програємо без шансів) - Блог про Львів

Футзал. Турнір “Героїв УПА”. “Keep Calm” 3:7 “Інкогніто” (програємо без шансів)

Keep Calm” 3:7 Інкогніто

Після поєдинку проти команди «Фанат», яку ми програли по грі лише у другому таймі на Воробуса і команду “Keep Calm” очікувала гра проти команди «Інкогніто».

У вчорашньому анонсі майбутніх поєдинків я вже говорив про те, що ця команда для мене загадка. Вони одну гру можуть зіграти чудово, а потім дві провалити.

В поєдинку проти нас вони були сильно налаштовані, адже якщо б вони втратили очки, то за вихід із групи вони би вже могли забути.

Команда ж “Keep Calm” після програної гри «фанатам» схоже вже здалася, адже наступну свою гру ми зіграли, мабуть, найслабше за
весь турнір.

В чому причина? Можливо пауза між іграми у дві години, відсутність мотивації або ж просто майстерність.

Хоча, початок поєдинку із «Інкогніто» був краще не придумаєш. Вже приблизно на 3-й хвилині ми вигравали із рахунком 2-0 чим шокували публіку на трибунах та і команду суперника також.

Десь зараз собі думаю, що після цього треба було змінити тактику та не нестися забивати далі, а просто відійти у захист.

А так ми «понеслися» і привезли собі необов’язковий штрафний. Чудовий розіграш від суперників і вже 1-2. А потім «улюбленого» гола пропустив ваш автор.

М’яч після удару Савчишина пройшов поміж ніг нашому захиснику та Воробусу.

Також читайте:   Товариський матч № 2. Україна (U-17) – Сербія (U-17) – 3:1 (відео)

2-2, все треба розпочинати з самого початку, а тут, як кажуть, почалося. Знову моральний спад, необов’язкові голи і 2-4 до перерви не на нашу користь.

Взагалі чесно скажу, гра у нас розклеїлася. Єдине що було цікаво в цей момент на полі для глядачів, так це сутички між гравцями
обидвох команд. Деколи доходило до того, що здавалося гру дограно так і не буде.

З труднощами арбітри зустрічі зупинили накал емоцій і відправили команди на перерву.

У другій 20-ти хвилинці бійки продовжилися. Як наслідок, червоні картки отримали по одному гравцю у складі як нашої так і команди-суперника.

Перипетії на полі? Та що тут говорити. Знову наші гравці не реалізували багато виходів три в одного, а суперники обрізок в захисті не прощали.

Десь кращу форму у воротах міг би і продемонстрували Воробус. Але, після голів у наші ворота зупинився і я.

Підсумковий рахунок 3-7 на користь команди «Інкогніто».

Що далі? А далі наступної суботи на команду “Keep Calm” очікує грати проти дуже сильної команди – «Львівгаз».

Це десь так само як зіграти проти команди з екстра-ліги футзалу України. Принаймні, вважаю, що ця команда могла би в лізі найсильніших грати і навіть інколи перемагати своїх суперників.