Бокс. Володимир Кличко перемагає Кубрата Пулєва (відео)

Кличко перемагає Кубрата Пулєва

Кожного разу, коли очікую на черговий бій братів Кличків сподіваюся, що нарешті він буде тримати хоч трохи в напрузі.

Але, як показує час, це всього лише ілюзії, адже як тільки Володимир чи Віталій Клички виходять на ринг, їхні суперники вже приречені.

Чесно, аж не цікаво дивитися бої.

Та, коли прочитав в інтернеті, що суперником Володьки буде болгарський спортсмен, який у своїй професійній кар’єрі ще жодного разу не програвав зацікавився.

Невже знайшовся спортсмен, який зможе таки набити пику українському боксеру.

В букмекерів Воробус не бавиться, але перед цим боєм спеціально зайшов туди щоб глянути а кому ж віддають перевагу ці знані у цілому світі контори.

Так от, на перемогу Володимира давали 1.17, на Пулєва приблизно 5-ть. Тобто, якщо людина поставить 100 гривень і болгарин виграє, то отримає 500 гривень.

Дивним для мене був коефіцієнт на Кличка. 1.17 – це і так забагато для явного фаворита.

Прогнози, прогнозами, а все мав вирішити поєдинок.

Традиційно, десь за три години до бою у студії про все що лише можна говорили експерти. Як же вони мене вже дістали. Куди не глянеш – одні експерти.

Прийшлося звук у телевізорі вимкнути.

Нарешті експерти «пішли курити» і близько 12 години ночі на ринг почали виходити спортсмени. Коли глянув на Пулєва, то подумав ох нічого собі, та він також машина ще та.

Також читайте:   Кличко переміг Мормека (відео)

Кличко був спокійний і дуже зосередженим. Ще б пак, на кону був захист титулу IBF. Решта поясів болгарину не дісталися би навіть якщо і би Володимир програв.

Причина – представники Кубрата не хотіли платити обов’язкові збори за решта поясів.

Розпочався бій із небезпечних атак суперника Кличка. Володя навіть пропустив кілька ударів. Але, до його честі, він швидко виправився і навіть послав Пулєва в нокдаун.

Щоправда, добити суперника українцю не вдалося. Зроби це він аж у п’ятому раунді. Хоча, четвертий раунд і початок п’ятого були оптимістичними для болгарина.

Тим не менше, Кубрат таки впав і довго не міг піднятися з рингу. Як виявиться згодом, суперника Кличка згодом забрали в лікарню.

Перед тим болгарин ще сказав що хоче матчу-реваншу, чим дуже розсмішив публіку як безпосередньо в Гамбурзі (саме там проходив бій) так і біля екранів телевізорів.

Пулєву ще треба довго працювати над собою щоб досягнути рівня Володимира Кличка, який здобував свою 63-ю за ліком перемогу у професійному ринзі тим самим захистивши всі свої титули.

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*