Футбол. Ліга Європи. У 5-ому турі перемагає серед українських клубів лише Динамо (відео) - Блог про Львів

Черговий день наступив, а це означає, що настав час порадувати читачів блогу Воробуса новими публікаціями.

Безперечно головною темою дня буде огляд вчорашніх футбольних поєдинків в Лізі Європи за участю українських клубів.

Зіграли наші команди, по-різному.

Розпочнемо із позитивних новин, а саме із гри за участю київського Динамо.

Ні для кого вже не є секретом, що команда після приходу на пост головного – Сергія Реброва заграла в зовсім іншу гру.

Так, були невдачі із Олімпіком та Карпатами у чемпіонаті, з Ольборгом – в Лізі Європи. Але, загалом команда демонструє як гру, так і результат.

Вчорашнім суперником Реброва і компанії був португальський клуб – Ріу Аве. Так, гості перед грою всерйоз заявляли що приїхали в столицю України за очками, але як показала гра до позитивного результату їм було ой як далеко.

Перший тайм вони ще змогли відстояти на нуль завдяки своєму воротарю, а ось в другій 45-ти хвилинці голи Ленса та Велозу підвели жирну риску.

2-0 – Динамо перемагає, виходить в наступний раунд змагань і тепер щоб гарантовано бути першими в своїй групі київській команді в останньому турі не треба програти на виїзді румунській команді – Стяуа.

Дніпро.

Поїхали «дніпряни» у 5-ому турі Ліги Європи грати в гості до міланського Інтера, який зараз зірок з неба не хватає. Але, і це не помогло нам здобути позитивний результат.

Також читайте:   Хто стане володарем "золотого м'яча"?

Ключовим епізодом зустрічі вважаю момент всередині першого тайму, коли хвалений всіма Коноплянка бездарно пробив пенальті.

Як наслідок, кіпер італійської команди зумів відбити «точку». А рахунок, до слова, міг стати 2-0 на нашу користь і тоді вже не знати якби господарі поля відігравалися.

А так, вони не те що зрівняли рахунок, а ще й в другому таймі за чисельної меншості ще й здобули перемогу.

Ось так от і тепер все для Дніпра буде вирішуватися в останньому турі коли Маркевич і компанія будуть приймати вдома Сент-Етьєн.

Металіст.

Тут все дуже плачевно. Поїхала на цей раз українська команда в гості до турецького Трабзонспора. Вже з перших хвилин стало зрозуміло по моментах що на особливі успіхи в цій грі нашій команді надіятися не варто.

Один за одним створювали моменти господарі поля і не дивно що до кінця гри вони зуміли забити 3 голи.

Гол престижу в Металіста забив – Гуменюк.

3-1 перемога турків і остання гра як і весь сезон в Лізі Європи для Металіста – це формальність.