Футбол. Відбір до Євро-2016. Люксембург 0:3 Україна (відео) - Блог про Львів

Футбол. Відбір до Євро-2016. Люксембург 0:3 Україна (відео)

Люксембург 0:3 Україна (відео)

Вчора в Європі був великий футбольний день, проходили матчі кваліфікаційного раунду відбору до чемпіонату Європи -2016 року що пройде на полях Франції.

Звісно, що вся увага наших вболівальників була прикута до Люксембурга, де місцева збірна приймала на своєму полі підопічних Михайла Фоменка.

До гри багато фахівців говорило про те, що суперник не з легких і простої перемоги нам здобути явно не вдасться.

Хто не бачив гру і подивиться на рахунок, а він 3-0 на користь українських футболістів той подумає, що перемогли ми легко. Але, не завжди так все як здається.

Перший тайм для України був просто валідольним. Чесно, навіть не пригадую, коли востаннє наша збірна так ганебно грала в захисті.

Як мінімум чотири стовідсоткові моменти мали господарі поля. Та, як вони не забивали голи – відомо лише їм.

Як сказав мій хороший друг, Антон, який дивився зі мною футбол, цитую: «Якби на місці гравців Люксембургу був Крішті Роналду, то би не бачити нам перемоги».

А так… під кінець першого тайму одна із масованих атак українців завершилася чудовим голом Ярмоленка.

Помітно, що Андрій набирає з кожною грою і думаю що його трансферна вартість росте не по днях, а по годинах.

У перерві поєдинку всі жваво обговорювали перипетії у першій 45-ти хвилинці і думали а що ж буде далі.

Також читайте:   Футзал. Чемпіонат України. Енергія 2:2 ЛТК (відео)

Як виявиться згодом, Михайло Фоменко таки зумів проаналізувати дії гравців і на другий тайм Україна вийшла зовсім іншим колективом.

Вже не було тієї паніки в обороні, а «джокер» Ярмоленко що хотів, те і робив із гравцями Люксембургу.

Як наслідок, вже до 56-ої хвилини всі питання про переможця гри були зняті. Це «Ярма» двічі у фірмовому для себе стилі пробив влучно у ворота наших суперників.

Так, господарі поля намагалися забити хоч один гол престижу, моменти були, але вчора був явно не їхній день.

Україна перемагає впевнено і завдяки трьом очкам і надалі ділить 2-3 місце з іспанцями, які вчора були сильнішими за білорусів.

Здивували словаки. Ця збірна без особливих зірок грає впевнено. Вчора знову ця команда здобула перемогу, на цей раз над македонцями (2-0).

Що далі? А далі збірні йдуть на канікули. Повернуться національні команди вже у березні, а саме 27 березня.

В цей день на підопічних Фоменка чекає важкий виїзд в гості до іспанців.

Неодмінно треба там брати очки, але це вже буде потім.

А поки що, насамкінець, пропоную переглянути відео забитих голів у вчорашньому поєдинку: