Футзал. Чемпіонат України. Енергія 3:3 Ураган (відео) - Блог про Львів

Футзал. Чемпіонат України. Енергія 3:3 Ураган (відео)

А тепер нічия з Ураганом

У 8-ому турі чемпіонату України з футзалу львівська Енергія на своєму полі у західноукраїнському дербі приймала гостей із міста Івано-Франківськ – команду Ураган.

Гра видалася бойовою і завершилася внічию 3-3.

Традиційний огляд із футзального поєдинку за участю нашої команди розпочну із організаційних моментів.

Так от, давненько не пам’ятаю щоб на футзалі у Львові було стільки людей. Навіть у минулому турі в якому Енергія приймала лідера та діючого чемпіона країни – Локомотив прийшло і то менше вболівальників.

Виходить люблять футбол «5 на 5» у нашому місті.

До гри.

Чесно скажу, думав що після перемоги над Локомотивом наша команда просто таки «переїде» молодих франківських хлопців.

Але, Ураган показав сьогодні що з ними теж треба рахуватися. І якби вони були більш влучнішими, особливо в другій половині зустрічі, то не бачити б Енергії позитивного результату.

А розпочалося все із швидких голів від львівської команди. За досить короткий час, а саме на 2-й та 3-й хвилині Федюк та Михайло Грицина забили двічі.

Шок для гостей? Як виявиться згодом ні. На 14-й хвилині Зварич один гол відігрує і саме за такого рахунку команди йдуть на відпочинок.

А в другій 20-ти хвилинці, як на мене, краще грали гості. Вони неодноразово могли забити, але то фарт був на боці Енергії, то їхній кіпер – Кардаш рятував ворота.

Також читайте:   Як Воробус грав у футбол із своїм користувачем і компанією

Франківці таки забили, зробив це Боргун.

Щоправда радість їх була не тривалою адже на 36-й хвилині супер гол вдався Федюку.

Андрій вдало пройшов і пробив точно в дев’ятку.

На це Ураган відповів голом свого ветерана Сімки. Все-таки досвід не проп’єш.

Звучить фінальна сирена, яка фіксує у матчі між Енергією та Ураганом бойову нічию 3-3, а це означає, що в турнірній таблиці команди додають до свого активу по одному заліковому пункту.

Відтепер в активі нашої команди 17-ть очок і четверте місце в турнірній таблиці, в Урагану – 11-ть і шосте місце.

Наступний, 9-й тур чемпіонату відбудеться аж в грудні, а саме 6 числа. В цей день львівська Енергія поїде грати на виїзд у Хмельницький до місцевої команди – Спортлідер.

Можна не сумніватися, цей поєдинок буде дуже цікавим. У передсезонному турнірі в місті Львові футзалісти з Хмельницька були сильнішими. Як буде цього разу покаже звісно що час.

До речі, в інших поєдинках 8-ого туру були зафіксовані такі результати:

Локомотив 2:0 Титан-Зоря
Кардинал-Рівне 5:2 ЛТК
Лукас 8:0 СумДУ
Приват 3:5 Спортлідер

Вболіваємо за Енергію, а насамкінець, пропоную переглянути відео забитих голів у сьогоднішньому поєдинку що відбувався у палаці спорту «Галичина»: