Футзал. Чемпіонат України. Спортлідер 3:3 Енергія (відео) - Блог про Львів

Футзал. Чемпіонат України. Спортлідер 3:3 Енергія (відео)

Багряк знову забиває

Черговий робочий тиждень наступив, проходить він під акомпанемент мокрого снігу, але це не заважає працювати.

Якщо хтось думає, що Воробус не буде сьогодні нічого писати – помиляється. Якраз навпаки, тем буде багато і то різних.

Тому, не гаймо часу, а розпочинаємо. Спершу розповім про події, що були на вихідних.

Після тривалої паузи пов’язаної із товариськими матчами за участю нашої збірної, відновився чемпіонат України з футзалу.

І одразу ж на львівську Енергію очікував важкий виїзд у місто Хмельницький до місцевої команди – Спортлідер.

Гра видалася бойовою і завершилася внічию 3-3.

Що не кажіть, а любителі футзалу вже встигли заскучати за улюбленою грою. І варто сказати, дербі у Хмельницькому вдалося на славу. В ньому було все: голи, нереалізовані моменти, багато фолів, жовті картки, суперечливі моменти.

А все тому, що гру команди розпочали без розвідки. Команди так «носилися» по полю, що місцеві вболівальники були в захваті.

Першими, до слова, відкрили рахунок господарі. Банальна передача з ауту завершилася тим, що ніким не прикритий Фетько вдало пробив у верхній кут воріт Енергії.

Відігралися гості через 7-м хвилин, коли під простріл Кордоби вдало підставився Багряк.

Саме за рахунку 1-1 завершився перший тайм цього поєдинку.

Другу 20-ти хвилинку краще розпочали знову гравці Спортлідера. На 22-й хвилині відзначається Чуднов, але Енергія завдяки Федюку знову відігрується і все починається фактично з самого початку.

Також читайте:   Українці за кордоном. Як живеться Владиславу Мазуру в словацькому клубі Слов-Матік

Спортлідер не влаштовує нічия і ця команда біжить всіма силами вперед. Кіпер Енергії заробляє шостий фол для нашої команди і Засенко із 10-ти метрів вдало б’є у кут воріт.

2-3 і в повітрі запахло смаженим.

Але, знову ж таки Енергія відігрується. Рятівником команди став Віталій Багряк, який першим був на добиванні після шикарного моменту в Кузя.

3-3 і команди заспокоїла фінальна сирена, яка зафіксувала у матчі між Енергією та Спортлідером нічию, а це означає, що команди додають до свого активу по одному заліковому балу.

Відтепер у складі нашої команди 18-ть залікових очок, хмельничани ж мають на один пункт більше.

Наступний, 10-й тур чемпіонату відбудеться вже незабаром, а саме 12 грудня. Це буде початок другого кола змагань і на Енергію очікує не простий виїзд у місто Суми до місцевої команди – СумДУ.

Незважаючи на те, що ця команда зірок з неба не хватає можна не сумніватися, гра буде важкою.

Бажаємо Енергії перемоги, а поки що, насамкінець, пропоную переглянути відео забитих голів у поєдинку, що відбувся ще у суботу: