Футзал. Третя Ліга. Сокіл 8:3 Фестиваль (Воробус знову в грі) - Блог про Львів

Футзал. Третя Ліга. Сокіл 8:3 Фестиваль (Воробус знову в грі)

Все йде за планом

Насиченим на події для автора блогу видався вчорашній, суботній день.

Довелося відвідати багато подій, але безперечно головною таки став футзальний поєдинок у рамках третьої ліги любительського міні-футболу Львівщини у якому команда за яку виступає Воробус – «Сокіл» змагалася із командою «Фестиваль».

Ще у прев’ю до цієї гри багато писав про те, що цей суперник не є таким простим як здається.

«Фестивальники» можуть піднести сюрприз. Та, і шансів на третє місце вони поки що ще не втратили.

Щодо «соколят», то прогнозовано у склад повернувся ваш покірний автор – Ігор Воробус.

Зате, перед матчем стало відомо, що по різним причинам не зіграють Ганущак та Маргаль.

Їх відсутність таки відчувалася, бо прийшлося мінятися по двоє чоловік, але з часом і до цього звиклося.

Розпочався поєдинок для команди «Сокіл» гірше не придумаєш.

Вже на 2-й хвилині ми отримали «ляпаса». Гравець команди «Фестиваль» пройшов по флангу і невідпорно пробив у дальній кут воріт, які в цей час захищав якраз Ігор Воробус, що вийшов у старті.

Але, згодом стане зрозуміло, що пропущений гол таки нас розбудив. «Соколята» швидко відігралися, Воробус почав діяти впевнено і до середини першого тайму завдяки голам Ігоря Ільківа (двічі), Олександра Храмова та Михайла Новосада повели в рахунку 4-1.

До кінця першої 20-ти хвилинки суперник ще забив раз, коли після подачі кутового хтось із гравців «Сокола» проспав гравця команди «Фестиваль».

У другій половині зустрічі після того як ще один гол забив згадуваний вище Новосад стало спокійно. «Фестиваль» хотів, але не міг, а от «соколята» грали більше по результату.

Також читайте:   Випробування "Львівгазом"

У підсумку до завершення гри наша команда забила ще тричі (забив Новосад, який оформив хет-трик та Ігор Тузяк) та один гол «Фестиваль» провів у свої ворота.

На що суперник відповів ще одним голом з кутового. Знову помилилися наші захисники, а вже інший воротар команда – Нуцковський (Юрій вийшов на другий тайм) виручити не зумів.

Фінальний свисток арбітрів поєдинку у СК «Олімп» зафіксував впевнену перемогу команди «Сокіл» із рахунком 8-3.

Ця звитяга допомогла здобути чергові пункти і знову ж таки вийти на чисте перше місце в турнірній таблиці.

Це стало відомо після того, як команда «Нові Імена» у дуже драматичному матчі виграючи 6-3 зіграла внічию 6-6 із командою – «Розслаблені».

Після гри капітан команди «Сокіл» – Володимир Ільків поділився своїми враженнями від гри:

Як вам сьогоднішня гра з командою Фестиваль? Перемогли легко чи були проблеми?

– Чесно думав що команда-суперника зіграє сильніше.

Пропущений гол якось розбудив команду, бо здавалося команда спала?

– Якби не цей гол, команда би не завелася.

Стало відомо, що команда Нові Імена втратила очки, Соколу стало легше?

– Звісно, що легше, але розслаблятися не можна. З цими ж суперниками нам прийдеться ще зіграти і якщо хочемо стати чемпіонами, то треба брати свої очки.