Футзал.Фінал АФЛУ. “Надія” Хорів виходить у півфінал змагань - Блог про Львів

Футзал.Фінал АФЛУ. “Надія” Хорів виходить у півфінал змагань

Надія у півфіналі

В Запоріжжі тривають змагання під назвою – фінал Аматорської футзальної ліги України.

За відсутності львівської команди «Княжий Ринок» блог Воробуса уважно спостерігає за поєдинками волинської команди «Надія» та івано-франківської команди «Епіцентр-10».

Колективи виступають вдало і все йде до того, що на стадії 1/2 фіналу ці команди ще можуть зустрітися між собою.

Коли автор друкує цю публікацію, то якраз у чвертьфінальному поєдинку команда з Франківська грає проти дніпропетровського колективу – «ЮВІКО».

Результат цього поєдинку ми повідомимо в кінці публікації, а поки що виступи команди «Надія».

Так от, команда з селища Хорів, яка складена переважно із гравців зі Львова після вчорашньої перемоги над сильним черкаським колективом «Альтаїр» зустрічалася в наступному поєдинку із командою «Конкорд», яка дислокується у місті Кривий ріг.

Гра видалася дуже і дуже бойовою й завершилася внічию 3-3.

По ходу гри «Надія» програвала 0-2, 2-3, довгий час грала із п’ятим польовим і ця тактика таки видалася вдалою, адже Радько та компанія зуміли врятуватися лише наприкінці гри.

Ну, а завершальним поєдинком на груповій стадії змагань для «хорівчан» став двобій із командою «Енерго» з Кіровограда.

«Надія» знову була сильнішою, на цей раз із рахунком 3-1.

І вже сьогодні на Волинь очікував чвертьфінал. Суперник – команда «Енергетик».

Перший небезпечний момент біля воріт «Енергетика» на першій же хвилині матчу так і залишився всього лише моментом. Зате через кілька миттєвостей «енергетики» все ж вийшли вперед завдяки продуктивним діям в атаці Олександра Борячука.

Також читайте:   Футзал. Чемпіонат України. Енергія 2:7 Ураган (відео)

Гравці «Надії» тут же перевірили на міцність площину воріт свого суперника, але не результативно вийшло.

Проте вже в наступній атаці «Надія» таки забила. Автором голу став – Сергій Шафранський.

Пристрасті закипіли. Кожен спірний м’яч команди ділили з неабияким колективним пресингом суддів, але, напевно, в рамках дозволеного.

Захоплююче протистояння і градус гри не перестає рости.

На шістнадцятій хвилині зустрічі просто феноменальний сейв здійснив голкіпер «Енергетика».

Але, через ще три, аж ніяк необов’язковий, прикрий м’яч зайшов йому прямо в «будиночок».

Постарався Юрій Хавер.

2-1 волиняни перемагають і крокують далі.

І як стільки що стало відомо, на стадії 1/2 фіналу вже завтра, 29 березня команда «Надія» із селища Хорів зіграє таки не з франківським «Епіцентром 10», а з дніпропетровською командою «ЮВІКО».

Це стало відомо після того як дніпропетровці перемогли свого суперника із рахунком 2-0.

Голами відзначилися відомий в українському футзалі – Маржановський та Погосов.

Тримаємо кулаки за волинську команду і сподіваємося, що ми її побачимо у фіналі цьогорічних змагань.

До речі, будете сміятися, але перед турніром ваш автор спілкувався із Вадимом Кагановим, який є віце-президентом федерації футзалу України та організатором цих змагань.

Так от, Воробус ще тоді сказав, що Хорів дійде до фіналу. Побачимо чи мій прогноз збудеться.