Черговий день наступив, а це означає, що прийшла із цим же днем її величність п’ятниця. Погода сьогодні обіцяє бути як ніколи теплою. На 9 годину ранку термометр Ігоря Воробуса показує обнадіюючи +15 вище нуля.
Уявіть собі що буде всередині дня. Більше 20-ти градусів це точно.
Розпочинаємо цей день із футбольних новин, адже вчора два наші клуби, а саме: київське Динамо та дніпропетровське Дніпро проводили матчі-відповіді 1/4 фіналу турніру під назвою – Ліга Європи.
Десь ми сподівалися, що обидва клуби зможуть пройти в наступну стадію змагань. Але, добре що так сталося і хоча б одна команда буде представлена у півфіналі Ліги Європи від України.
Та, про все по-порядку.
Динамо
Після результативною нічиєї вдома проти Фіорентини, президент біло-синіх – Ігор Суркіс сказав що нічого поганого не сталося і команда навпаки зможе продемонструвати всю свою силу в поєдинку з «фіалками» на виїзді.
Лукавив? Думаю що так, адже те як грала команда з Києва вчора з Фіорентиною – це в жодні рамки не вкладається.
Таке враження, що на поле вийшли не досвідчені гравці Динамо, а хлопці з 10-ого резерву. Мені, чесно, було противно дивитися на таку гру.
Ви ж тренуєтеся, відпрацьовуєте різні схеми, а як виглядали в Італії? За перших хвилин 10-ть Фіорентина створила як мінімум 5-6 моментів щоб забити нам гол. Це просто чудо, що вони хибили.
Чим відповіли ми? Постійними розпасовками із воротарем та виносами із своєї штрафної.
І навіть при такій бездарній грі ми могли забити. Як не влучив по «шкіряному» Гусєв наприкінці гри відомо лише йому.
Італійська команда заслужено виходить у півфінал змагань, а Динамо нехай тренується. Те, що ми хочемо грати в Лізі Чемпіонів – одне, а от що там робити з такою грою?
Дніпро
От за кого радіє душа, так це за команду з Дніпропетровська та її тренера – Мирона Маркевича. Український спеціаліст вкотре довів футбольній громадськості, що навіть незважаючи на різні проблеми його колектив грає і найголовніше здобуває результати.
Так, можливо Брюге – не Фіорентина, але повірте мені – не така ця бельгійська команда проста як це здається на перший погляд.
В цьому єврокубковому сезоні вони ще не програвали.
Гра в Києві була не такою видовищною якби цього хотілося. Та, пора вже звикати до того, що Дніпро так грає. Головне в їхній грі не пропустити, а там вже як Бог дасть.
Бог таки дав і наприкінці гри чудовий по красі гол вдався Євгену Шахову. Такий собі джокер Маркевича.
1-0 – Дніпро перемагає, виходить у півфінал Ліги Європи й будемо сподіватися що на цьому гравці та тренерський склад української команди не зупиняться.
Ми хочемо трофей…
Автор статті: Vorobus.
Написати коментар