Футзал. Чемпіонат України. Півфінал. Перша гра. Локомотив 3:0 Енергія - Блог про Львів

Футзал. Чемпіонат України. Півфінал. Перша гра. Локомотив 3:0 Енергія

Поразка в першому матчі

Після переможного двобою проти команди «Кардинал-Рівне» на львівську «Енергію» у півфіналі чемпіонату України з футзалу очікує битва із чемпіоном країни – харківським «Локомотивом».

Регламент змагань вже такий, що серія триватиме до трьох перемог однієї з команд і переможе дійсно найсильніша на даний момент команда.

Харків’яни фінішували вище за підсумками регулярного чемпіонату, то ж саме вони матимуть перевагу власного поля у 5-ому поєдинку серії. Якщо звісно такий буде.

Сама ж битва розпочалася сьогодні в Харкові і що приємно, насамперед, що пряму трансляцію поєдинку можна було переглянути на телеканалі «Спорт 1».

Прогнозовано «залізничники» з перших хвилин на правах господарів поля насіли на ворота «Енергії».

Удар за ударом летів у ворота, але впевнено грав в рамці кіпер «Енергії» – Володимир Кардаш.

Але, і це колись мало завершитися, бо цілу гру сидіти на своїй половині поля – це не гоже.

Гол у наші ворота видався досить таки курйозним. «Локо» заробив штрафний, до м’яча підійшов Кисельов і метрів з 18-и точно пробив.

Чому Кардаш не зреагував на цей удар?

А під кінець тайму ще й Білоцерківець влучно пробив після розіграшу кутового.

Реально, стандарти суперника – це наша біда.

Другий тайм поєдинок чимось аж таким не здивував. Так, з самого його початку львівська команда спробувала перехопити ініціативу, багато пресингувала, рухалася, била по воротах, але просто таки феноменальну гру у воротах «Локо» демонстрував їхній кіпер – Євген Іваняк.

Також читайте:   Друга ліга України. КІВС «Енергія-3» - ФК «Галицька здоба». Анонс

Недаремно людину вважають зараз кращим в Україні.

Щодо господарів паркету, що вони грали переважно на контратаках. Одна з таких завершилася голом від Федорченка.

Дмитра вивели на чудову позицію для удару, він зблизився з воротарем «Енергії», бити не став, а просто «парашутом» перекинув його через кіпера львівської команди.

Приблизно за три хвилини до завершення гри наша команда пішла у ва-банк із 5-тим польовим. А чи не запізно?

Мене цей факт дуже й дуже здивував, плюс мені досі невідомо чому гріє лавку запасних Ярослав Писько.

Коли ж людина буде грати як не зараз? А скоро завершення сезону.

Звучить фінальна сирена, яка фіксує перемогу команди «Локомотив» із рахунком 3-0, а це означає що саме ця команда повела в серії.

Вже завтра в Харкові відбудеться другий поєдинок між цими командами. Початок о 14 годині і пряму трансляцію знову ж таки можна буде переглянути на телексні «Спорт 1».

Бажаємо перемоги нашій команді і сподіваємося що до Львова серія переїде за рахунку 1-1.