Якими бувають знаки зодіаку, коли вживають алкоголь (Овен, Телець, Близнюки)

П'яний гороскоп

Ну, а насамкінець робочого дня трохи Воробус вас порозважає алкогольним гороскопом. Адже, як не крути, а хоч раз в житті людина таки вживає або пиво, або вино, або горілку…

Недаремно кажуть, що для того щоб пізнати якнайкраще людину треба з нею пожити, а ще краще глянути якою вона буває під дією алкоголю.

Ваш покірний трохи сам спостерігав за людьми, трохи в інтернеті читав та й вирішив скласти свій гороскоп, який називається п’яний.

Про те, як поводять себе під дією алкоголю Козероги, Риби та Водолії ви можете прочитати тут, а поки що наступні три знаки.

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Якщо ви хочете попиячити, то з Овнами це треба робити дуже й дуже обережно. А все тому, що «баранчики» п’ють багато і якщо й п’яніють то аж наступного дня.

Тому, якщо йдете пити з цим знаком зодіаку, то краще брати з собою ще когось.

Щодо поведінки Овнів під дією алкогольних напоїв, то в них є дурна звичка всіх споювати, а потім з цього глузувати. Починаються потім розмови на кшталт: «А що ж ти так? Ми ж випили малувато».

А ще Овен може під дією алкоголю щось вчудити. Зла він нікому не бажає. Просто так получається.

Телець (21.04 – 20.05)

Цей знак зодіаку цікавий тим, що коли «бухає» ніколи не визнає що він вже п’яний. Це може бути навіть тоді, коли Телець вже ледве йде.

Також читайте:   Сплав по річці Свіча (фотогалерея)

В цьому випадку починаються «відмазки», що це все погода, Телець себе погано почуває й так далі.

А ще народженні під цим знаком зодіаку коли йдуть пиячити, то собі ні в чому не відмовляють. Тому, не радив би сильно робити зауваження, що той чи інший алкоголь – це дороге задоволення.

Можна просто встрягти у конфліктну ситуацію із Тельцем.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Недаремно кажуть, що цей знак зодіаку зрозуміти вкрай важко. Вони актори ще ті. І у випадку з алкоголем винятків нема.

Близнюки алкоголь вживають, на рівні з всіма п’ють, а далі вже як карта ляже. Цей знак зодіаку може піти спати, а може й сидіти, гульбанити аж до рання.

Коли ж людині починають робити зауваження, то у відповідь лунають слова: «А що ж ти хочеш? Я ж – Близнюк».

Ось такі вони чергові три знаки зодіаку коли вживають алкоголь.

Далі неодмінно буде, а насамкінець хочу сказати наступне:

Алкоголь – це не є щось таке без чого не можна в цьому житті прожити. Якщо вже його вживаєте, то робіть це з розумом, а не так що мізки до відкриття пляшки є, а опісля вони зникають.

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*