Коли іменини раз у рік і то ніхто не вітає

Іменини

Щось у Воробуса останнім часом незрозумілі речі відбуваються з інтернетом. То він є, то його нема, то знову є, то знову нема.

Одним словом, мене це дуже злить і якщо в найближчі дні ситуація не вирішиться для мене позитивно, то буде автор воювати з провайдером і то серйозно.

Але, на даний момент відсутність інтернету радує – є чергова можливість щось надрукувати, а не лазити просторами павутини у пошуках чогось цікавого.

Так от, хто уважно читає блог кожного дня, той знає, що Ігор Воробус свої публікації любить починати словами: «сьогодні надворі таке число, день тижня» тощо.

На цей раз спеціально цього не писав, бо хотів перевірити досить таки просту річ, а хто ж мене в день четверга, 18 червня привітає з Днем Ангела.

Не дивуйтеся, Ігорі також святкують іменини і на відміну від багатьох інших імен – ця дата лише одна, фіксована – у 18-й день місяця.

Ще вчора, напередодні свята, дзвонить до мене наш читач – Омелько Косопизд і починає говорити наступне:

«Ігорку, ну що ти готовий до завтрашнього свята? Мабуть тебе будуть вітати багато людей?».

На що я відповів лаконічно, та напевно ні. Нагадування ж в соціальних мережах про це нема.

Скажуть навіть більше, вирішив посперечатися з одіозним хлопчиною на те, скільки людей мене взагалі привітає. Родичів та самого Косопизда ми вирішили не рахувати.

Також читайте:   Ім'я Олексій

Хто колись бавився в азартні ігри, той знає що таке тотал.

Так от, на те, що Ігоря Воробуса привітають був тотал 8.5 людей. Омелько сказав що буде більше людей, а я сказав що буде менше.

Чесно, як у воду дивився. Думаю що сік таки буде моїм. Бо, якщо програвав я, то ставив пиво, а якщо читач, то вже він ставив мені сік.

І от зараз на 22 годину вечора можу сказати, що привітало мене рівно 4 людини. І то одна дівчина і 2 хлопця це зробили буквально пару хвилин тому назад.

Підозрюю, що їм таки хтось підказав це зробити.

Сиджу собі зараз такий і думаю, а навіщо я там за всіх переживаю, стараюся ні за кого не забути, привітати? Та це потім ніхто не згадає ніколи.

Щось так міркую, що якби в соціальних мережах не стояла дата мого народження, то і там би ніхто не вітав і згодом не телефонував.

Воробус не злопам’ятний, але висновки буде зроблено.

А поки що йду їсти трускавки, адже вже завтра новий день, який принесе нам багато чого цікавого і на блозі Воробуса, зокрема.

Будемо говорити за транспорт, цікаві місця в смт. Брюховичі тощо.

P.S. Хоч вже не мене, а знайомих привітайте чи що?

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

коментарів - 4 може ще щось напишете?

 1. Jorgen 18.06.2015 пише:

  Треба було Петром народитися. Або Іваном 👿

 2. Vorobus 18.06.2015 пише:

  Jorgen, :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: 😈

 3. Stakeholder 18.06.2015 пише:

  Славком тре було народитися і мав би чистий спокій 😆

 4. Омелян Косопизд 19.06.2015 пише:

  Омельком треба було народитися 😆 😆 😆 😆

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*