Футзал. Друга ліга аматорів. “Нові імена” беруть реванш в АК “Старява” - Блог про Львів

Футзал. Друга ліга аматорів. “Нові імена” беруть реванш в АК “Старява”

Нові імена - Старява

Продовжуються змагання серед команд другої ліги аматорського футзалу Львівщини.

Триває друге коло і вчора на команда «Нові імена» очікував надважливий поєдинок проти команди АК «Старява».

Для тих, хто не знає скажу, що у першому колі цей колектив каменя на камені не залишив від нашої команди обігравши «Нові імена» із рахунком 10-3. Треба було брати реванш і всі хлопці це добре розуміли.

Як виявиться згодом, гра за шість очок вдалася на славу. Це була по-справжньому битва в якій перемогла саме наша команда.

У порівнянні з минулим туром до складу «Нових імен» повернувся один зі старожилів клубу – Володимир Ільків, який відновився після травми.

Розпочали гру краще гравці нашої команди і досить швидко наша перевага втілилася у гол. Це Володимир Великий вдало відгукнувся на передачу свого партнера.

«Старява» робила спроби відігратися, але що кіпер, що захист нашої команди грав дуже вдало.

Але, як це часто трапляється в цьому сезоні, якщо суперник не може, то ми собі самі привеземо голи. Так відбулося у випадку з першим голом, а потім ще й другий гол суперник нам заб’є з помилки.

Добре, що до того часу ми знову вели після голу того ж таки Великого.

Також читайте:   Кубок України. «Фінал чотирьох». «Альтернатива» - «Енергія» - 2:3

Ну, а під кінець першого тайму ще й забив Сергій Нікітін, який вдало підставив свої груди під м’яч.

Як на мене, найцікавіше розпочалося в другій 20-ти хвилинці. На паркеті почалася така боротьба, що на кожному клаптику було гаряче. То «Нові імена» створюють моменти, то суперник, але воротарі грають вдало.

Десь всередині тайму гравцям АК «Старява» вдається відігратися. Невже знову ми не переможемо?

Жевріла надія, що таки колись має нас прорвати. Так і сталося, коли після удару Тараса Николишина м’яч пройшов поміж ніг воротарю команди-суперника.

Залишалося грати півтори хвилини і навіть за цей проміжок часу «Старява» мала момент, але в потрібний час команду виручив Воробій.

Фінальну сирену гравці нашої команди зустріли оваціями. Ще б пак, нарешті ми показали гру яку від нас давно очікують.

Тепер ми втручаємося у боротьбу за друге місце і в наступному турі, який відбудеться вже 16 січня знову буде важка гра. На цей раз проти колективу «Львівські Резерви», який поки що йде на 2-ому місці і випереджає «Нові Імена» на одне очко.