На Личаківській трамвай протаранив автомобіль або якими неадекватними бувають водії

Аварія на Личаківській

Продовжуємо…

І наступною темою на яку ми будемо говорити – буде тема транспорту.

Те, що людина купила собі автомобіль ще не означає, що вона вміє їздити. Вкотре це сьогодні було доведено на перехресті вулиць: Личаківська-Чехова.

Ні з того, ні з сього, водій автомобіля «Toyota» виїхав на головну дорогу і тим самим створив аварійну ситуацію, якої уникнути так і не вдалося.

У підсумку, трамвай №6 врізався у дорогий автомобіль, почалися суперечки хто винен (думаю тут і водієм не треба бути щоб дати відповідь на це питання), рух трамваїв було призупинено, на Личаківській утворилася тягучка, багато хто з людей запізнився на роботу тощо.

А все із-за водія-неадеквата, що вирішив похизуватися своїм автомобілем.

Повертаюся на кілька годин назад. Вертався вчора автор блогу із футбольного тренування додому, в районі ТЦ «Роксолана» (Галицький ринок), дивлюся з вулиці Франка трамвай №3 повертає на кінцеву зупинку.

Звісно, що поспішати я нікуди не став, а зупинився на мить щоб пропустити трамвай. Це ж громадський транспорт якому надається перевага.

Іншої думки був водій, якщо не помиляюся, автомобіля «BMW», який не став пропускати трамвай, а тупо перед ним різко натиснув на газ. Щастя від Бога, що не відбулося аварії.

Також читайте:   Місяць минув, а маршрутки далі їздять погано

І от думаю зараз, і куди цей горе-водій поспішав? На інший світ? Чи він хотів туди відправити пасажирів трамваю. Їх було не так багато у салоні, але ж вони були і все могло статися.

От уявіть собі скільки таких неадекватів є як у нашому місті, так і у світі загалом.

Що з ними робити? Була би моя воля я би просто забирав водійські права і то на тривалий час. Людей колись треба навчити їздити, по-іншому не доходить.

От друкую цю публікацію і телефонує мені хороший приятель, який каже, що не лише на вулиці Личаківській не курсували трамваї.

Виявляється того ж таки ранку, 4 грудня аварія була й на вулиці Генерала Чупринки, а також на вулиці Сахарова.

Що відбувається з людьми? І ніби погода зараз хороша (світить сонечко, температура повітря +5 градусів вище нуля, видимість чудова), але люд все рівно робить аварії.

Як на мене, це просто непрофесійність та рагулізм зі сторони у першу чергу водіїв транспортних засобів.

Навіть в нас на блозі був такий один розумник-водій якому то велосипедисти вічно заважали, то громадський транспорт…

P.S. Висловлюю подяку людині з ніком Вертолітом за надання ексклюзивного фото до цієї публікації.

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. Ivan 04.12.2015 пише:

    Людина може помилятися. Тому, всюди, де пристній людський фактор може трапиися ця помилка. Дорога – не виключення.
    Шкода тільки невинних жертв. Отак їдеш на машині, не порушуєш правила, а тут назустріч виліта кадр. І що з того, що ти нічого не порушив. Тому на водіях велика відповідальність.

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*