Скільки треба грошей, щоб поїхати в сезоні 2015-2016 на Буковель

Ціни на Буковелі

Черговий лижний сезон на Буковелі стартував, а це означає, що настав час порахувати всі витрати які треба зробити щоб хоча б один день покататися на цьому популярному гірськолижному курорті.

Задоволення це не з дешевих, тому Воробусу прийшла ідея описати що, де і по чому.

Отже, на Буковель треба чимось їхати. Це треба робити своїм транспортом, їхати з пересадками потягом + автобусом або ж звертатися до туристичних фірм. Вони часто практикують такі подорожі, особливо в зимову пору.

Воробус заздалегідь їздить автобусом від туристичної фірми. Так от, цього року поїхати на один день вартує 160 гривень. На два дні, якщо не помиляюся коштує більше двохсот гривень.

Отже, для прикладу, з суботи на неділю в третій годині ночі ми виїздимо, цілий день катаємося і назад в 17 годині 30 хвилин відправляється назад автобус у Львів.

Тому, як такої ночівлі не передбачено. Такий собі бюджетний варіант.

Прокат спорядження. Звісно, добре було би якби ви мали свої лижі чи сноуборд, але є багато людей, які просто беруть це все на прокат.

Так от, прокат спорядження на Буковелі в сезоні 2015-2016 роках коштує:

Категорія «А» – 390 гривень, категорія «В» – 220 гривень і категорія «С» – 150 гривень.

Також читайте:   Винниківське озеро. Сезон-2013.

Воробус сильно не випендрюється, а бере категорію «С». Її достатньо щоб покататися один день на курорті Буковель. Головне щоб канти вам нормально наточили, може бути лід на трасах.

Абонемент на катання. У період низького сезону, а він триває до 1 січня включно, абонемент коштує 700 гривень за один день. Багатенько? Трохи є, але ж можна бути мудрішим і приїхати на «буку» до 9 години ранку і скористатися акцією «Ранкова».

За нею, у період з понеділка до четверга діє акція «мінус 30%» до ціни абонементу і «мінус 20%» до ціни абонементу в інші дні.

Тобто, якщо ви їдете у суботу, то маєте заплатити за абонемент 560 гривень.

Їжа, напої…

В генделиках курорту їсти дорогувато, тому багато хто бере алкоголь чи їжу з собою.

Ну там канапки з ковбасою, сиром, пляшку горілки на двох-трьох, чай в термос. Цього достатньо.

Глінтвейн можна і там купити. Якщо не помиляюся, його ціна 20 гривень.

Тепер проводимо математичні розрахунки: 160 + 560 + 150 + 50 = 920 гривень.

Багато це чи ні вирішувати вам. Хоча, лижникам чи бордерам радив би на майбутнє купляти абонементи по акціях, які розпочинаються на весні.

Нехай щастить…

Автор статті: Vorobus.



Також раджу прочитати:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. russo turisto 15.12.2015 пише:

    Варобус, меняй коньки на санки, а лыжи на коньки…:D

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*