Футбол. Ліга Європи. Шальке 0:3 Шахтар (відео) - Блог про Львів

Футбол. Ліга Європи. Шальке 0:3 Шахтар (відео)

Шальке - Шахтар

Після нічийного першого матчу у рамках 1/16 фіналу Ліги Європи в якому між собою зустрічалися донецький Шахтар та німецький клуб Шальке, багато хто із любителів футболу говорив, що в «гірників» на виїзді шансів на прохід далі фактично.

Німці грають на своєму стадіоні дуже сильно й вже не допустять тих помилок, які вони зробили ще у далекому 2005 році в рамках матчів Кубка УЄФА.

Тоді, нагадаю, після нічийних 1-1 в Донецьку також мало хто вірив в Луческу й компанію. А хлопці вийшли на поле, билися до кінця й зуміли завдяки голу Агахови мінімально перемогти.

Як буде цього разу? А цього не знав ніхто. Враховуючи всі кадрові втрати «гірників» (Тейшейру продали, Кучер пропускав гру через перебір карточок, Гладкий не у формі) було якось дуже вже лячно за результат.

Та, як показала гра, часто труднощі в колективі навпаки згуртовують команду.

Шальке розпочав звітну гру дуже потужно і вже на перших хвилинах міг забити зі штрафного, але м’яч влучив у штангу. Через деякий час знову атака, пробиває відомий футбольній Україні – Баланда, але П’ятов знову рятує команду від голу.

А далі нашій команді вдалася контратака, яку дуже ефектно замкнув п’яткою – Марлос.

Також читайте:   Динамо - Шахтар: що чекати?

1-0 і грати стає набагато легше.

Шальке кинувся відігруватися і до завершення першої 45-ти хвилинки наші ворота пішла справжня навала. Господарі знову марнують чудовий момент, коли після удару головою гравця команди-суперника м’яч проходить над поперечиною.

Шахтарю була потрібна роздягальня після якої суперник шансів на кінцевий результат не мав.

63-та та 75-та хвилини стали фатальними для німців. В цей час українській команді вдалося знову дві класичні контратаки, після яких спершу забив, моя думка, гравець матчу – Ферейра, а потім Коваленко.

3-0 і після цього вболівальники Шальке почали залишати стадіон. Вони явно не на такий результат розраховували.

Через деякий час фінальний свисток в місті Гельзеркінхен зафіксував впевнену перемогу української команди, яка крокує далі.

Хто стане нашим суперником на стадії 1/8 фіналу дізнаємося вже сьогодні, коли о 14 годині за київським часом у Цюриху відбудеться жеребкування цієї стадії змагань.